14 Tenslotte is er het prieeltje op ElswoutHelaas zijn we er tot nu toe niet in geslaagd de plannen tot actie ook in daden om te zetten. In ieder geval kunnen we niet op de medewerking van de Ijmond-MTS rekenen. De tekeningen liggen nu bij een bevriende aannemer, die beloofde een begroting en lijst van benodigde materialen te maken. Wat zou het fijn zijn, indien er onder onze donateurs mensen waren die met hoofd en handen willen meewerken aan de herbouw van de "hermitage" op Elswout. Een zo betrekkelijk eenvoudig project móet toch van de grond te krijgen zijn. DIVERSEN Om aan de stichting "Ons Bloemendaal" grotere bekendheid te geven, hebben wij in het afgelopen jaar een propagan- dafolder ontworpen. Het is de bedoeling deze folder in grote oplage te laten drukken, hem huis aan huis te laten verspreiden en in voorkomende gelegenheden uit te delen. Blij waren we met de respons van de bewonersvereniging van het flat hoek Zomerzorgerlaan/BrederodelaanHier stond tot voor enige jaren hotel Zomerzorg. Na een suggestie van één van onze donateurs, heeft men deze zomer de naam Zomerzorg weer op de gevel laten aanbrengen. Het is verheugend, dat de oude naam zo op het nieuwe gebouw voortleeft. TOEKOMSTIGE ACTIVITEITEN Na het omkijken nu een blik in de toekomst: Een jaar van reorganisatie ligt achter ons. Het bestuur hoopt in 1981 een aantal nieuwe activiteiten te ontwikkelen. Om te beginnen zal het tijdschrift tweemaal per jaar verschijnen in de vorm zoals U dat gewend was en

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 17