BIJ DE OMSLAG: UITLUI Met een toepasselijke foto, om alvast wat in de feeststemming te komen, op de voorkant van het laatste nummer van dit jaar, wensen wij al onze lezers Een Prettig Kerstfeest en een Voorspoedig 1985. Stichting Ons Bloemendaal" Door zijn verhuizing naar Schagen heeft Fred Stock moeten be danken voor het Bestuur van de Stichting "Ons Bloemendaal". Zeer tot zijn spijt heeft het bestuur dit besluit geaccep teerd: immers, de drager van ons tijdschrift kunnen wij slechts node missen. Gelukkig bleek Stock bereid om ons als adviseur terzijde te blijven staan. Reeds vanaf zijn intrede in het bestuur in November 1978 liet Stock zich kennen als een zeer verdienstelijk fotograaf, waarmee hij een aanwinst vormde voor de redactie van ons tijd schrift. Zijn samenwerking met de toenmalige redacteur Dick Stevens resulteerde in een steeds mooier periodiek, dat com plimenten uitlokte bij de steeds groter wordende groep lezers. Toen Stevens het bestuur verliet lag het in de rede dat Stock hem opvolgde als redacteur en organisator van het tijdschrift. Fred Stock reorganiseerde de redactiewerkzaamhedenzocht en vond een prima drukker (de huidige!en bracht orde in onze gebrekkig opgezette ledenadministratie, waarbij ingewikkelde computerprogramma's niet werden geschuwd. Als goed organisator wist hij de ervaring en kennis van de redactie zodanig uit te breiden, dat een eventueel vertrek van één lid de continuïteit niet in gevaar zou brengen. Niemand - ook Fred zelf niet - heeft voorzien hoe uitstekend zijn voor uitziende blik hierin is geweest. Nu vertrek van Stock definitief is, realiseren wij ons nog eens te meer wat hij als bestuurslid en als persoon voor ons is ge weest: een vriend en een groot ijveraar voor ons streven om Bloemendaals erfgoed te behouden, te verzorgen, te verbeteren en ook om hieraan via het tijdschrift bekendheid te geven. Bedankt Fred, het ga je goed. Louis Bienfait. 2

Ons Bloemendaal | 1984 | | pagina 3