VOORJAARSACTIVITEIT KOEPEL WILDHOEF 3 Het is ons een groot genoegen U thans al te kunnen berichten, dat op dinsdag 26 maart 1985 mevrouw Lucy Albers, op uitnodiging van Stichting Santpoort en de Stichting "Ons Bloemendaal"een lezing met lichtbeelden zal geven over landgoederen in Santpoort en Bloemendaal Via de tuinarchitecten Zocher sr.jr.Springer e.a. zal mevrouw Albers verschillende buitenplaatsen van de beide gemeenten nader belichten. Wij zijn er van overtuigd dat men daarna met heel an dere ogen door onze parken zal wandelen. De lezing wordt gehouden in de Pedagogische Akademie Da Costa aan de Bloemendaalsestraatweg 189 te Santpoort. Eerder in het jaar, te weten op 14 februari 1985, zal mevrouw Albers voor de Vereniging Oud-Heemstede-Bennebroek een lezing houden over de Heemsteedse Buitens in het Oude Slot te Heemstede, aanvang 20.00 uur. A.v.d.V.d.V. Op 18 oktober j1werden onder toezicht van notaris Mr. J.M.G.C. Rijppaert de intekenbriefjes voor het grote schilderij van Anton Pieck met de afbeelding van het Hervormde Kerkje op het Kerk plein te Bloemendaal en de theekoepel van Wildhoef, geopend. Het aantal intekeningen viel ons niet mee, maar over het uit eindelijke resultaat zijn we niet ontevreden. Drie gegadigden la gen met hun bod zeer dicht bij elkaar. Met een verschil van negen gulden op een concurrent, mag een in woonster van Haarlem, die liever onbekend wenst te blijven, zich de gelukkige eigenares van het schilderij noemen. Het bestuur van de Stichting "Ons Bloemendaal" is dankbaar dat haar restauratiefonds voor de theekoepel door deze aktie met ruim f. 1000,- is verrijkt. Dankbaar zijn we ook voor de vele stortingen van Bloemendalers en voor een schenking van de Ruigrok Stichting. We beginnen langzamerhand een goed eind op weg te komen naar ons streefbedrag van f. 15.000, maar we zijn er nog niet. Schenkingen zijn nog steeds van harte welkom en briefkaarten met afbeeldingen van diverse koepels uit de gemeente Bloemendaal en een reproductie van bovengenoemde tekening van Anton Pieck, zijn nog verkrijgbaar, na telefonische afspraak, bij: Mevr. W.H.A. van Trotsenburg, Clematislaan 3, Aerdenhout. tel. 240751. De heer L.J. van Emmerik, Voge 1enzangseweg 266, Vogelenzang, tel. 02502 - 7408. Mevr. J. Slagter, Vrijburglaan 14, Overveen. tel. 263834. AvdVdV

Ons Bloemendaal | 1984 | | pagina 4