CONTACTEN LEDEN keer dat wij een grijze omslag gebruikten en ook in het blad grijs gebruikten waardoor de foto's beter tot hun recht komen en de lay-out van het periodiek ten goede komt. (nr. 4, september t/m december Door het vertrek van Fred Stock naar Schagen moest de redactie commissie worden aangevuld en nam Harm Botman zijn plaats in. De aanschaf van een typemachine heeft de werkwijze iets vereen voudigd De contacten met de drukkerij Amicitia zijn intensief en verlopen naar volle tevredenheid van beide partijen. Na het verschijnen van een periodiek ontvangen wij altijd veel reacties die over het algemeen zeer positief zijn. Wij hopen van harte dat dit in de toekomst zo zal blijven. De redactie heeft nog een aantal interessante artikelen in voor raad, maar houdt zich altijd aanbevolen voor inbreng van buiten. Mevrouw Slagter heeft namens onze Stichting zitting in het Al gemeen Bestuur van de Stichting Historisch Museum Zuid Kennemerland. Deze Stichting werkt aan een nieuw tentoonstellingsproject "Het Spaarne"Mevrouw van Trotsenburg is hiervoor de contactpersoon. Mensen die mee willen werken aan dit project kunnen zich melden. Wij waren aanwezig bij: - symposium van de Culturele Raad Noord-Holland te Haarlem - Nationale monumenten studie dag te Leiden - opening van de werkplaats van de Stichting Historisch Museum Zuid Kennemerland - een ontvangst van de Commissaris van de Koningin in Noord-Holland met een rondleiding door het provinciehuis te Haarlem. Bij deze gelegenheid werd het boek "Landgoederen in Zuid Kennemerland" van mevrouw L. Albers aangeboden. - opening van het historisch museum te Katwijk - opening van het prachtig gerestaureerde kantoor "Sparrenheuvel" van van Luijken B.V.Bij deze gelegenheid bood de heer van Luij- ken de Stichting "Ons Bloemendaal" een cheque aan voor herbouw van de hermitage op het landgoed Elswout. Velen met ons zijn de heer van Luijken uitermate dankbaar voor dit gebaar, waardoor we weer een stap verder zijn op de weg naar het herstel van het land goed in zijn oude glorie. - een avond van de vereniging Oud Heemstede/Bennebroek Wij wisselen nieuwsbladen en tijdschriften uit met de zusterver enigingen in de regio. Tevens zijn we geabonneerd op de tijdschriften van Heemschut, Groen, BomenstichtingContact Milieubescherming Noord-Holland en nieuw Europees tijdschrift over stadsvernieuwing "Kijk". Ondanks vele wisselingen, afvallers en nieuw-komersis ons leden bestand bijna gelijk gebleven. De Stichting telde per 1 Januari '85, 794 donateurs. Een nieuwe wervingsfolder ontworpen door Harm Botman is inmidd^" 14

Ons Bloemendaal | 1985 | | pagina 15