'DE GEMEENTE BLOEMENDAAL IN DE FRANSE TIJD' Het Bestuur van de Stichting "Ons Bloemendaal" wenst U, Prettige Feestdagen en een Voorspoedig 1986. Na het uitkomen van ons vorige nummer bereikten ons enkele opmer kingen en vragen over de omvang ervan. Voor de goede orde vestigen wij nog ^ven de aandacht op het volgende Het is gebruikelijk jaarlijks twee omvangrijke nummers uit te brengen (met illustraties en foto's) en twee beknopte nummers, t.w. een mededelingenblad en een jaarverslag. Zoals U misschien ook gemerkt heeft is ons blad het laatste jaar nog verder gegroeid in omvang en uitvoering, en misschien stond daarom ons mededelingenblad enigszins in contrast met de drie "dikke" nummers van 1985. De Redactiecommissie. Onze Bloemendaalse amateur historicus, Wim Post, hield naar aanleiding van het verschijnen van zijn boek "De Gemeente Bloe mendaal in de Franse Tijd" op 23 october j.l. een dia-avond voor de leden van onze stichting. De zeer professionele manier waarop deze dia-ver toning georga niseerd was zorgde voor een boeiende en leerzame avond. Vooral door de historische plekjes steeds te vergelijken met de huidige situtatie werd het geheel zeer onderhoudend en voelde de toe schouwer zich betrokken bij het gebeuren. Evenals de lezing van Lucie Albers in Maart van dit jaar, werd ook deze avond zeer druk bezocht. We hadden er deze keer echter rekening mee gehouden,dat een groot aantal van onze contribuanten acte de présence zou geven en ons onderkomen in het Ramp laankwar tier kon dan ook aan iedereen onderdak bieden. Natuurlijk zijn we blij dat de activiteiten die we dit jaar orga niseerden zoveel belangstelling getrokken hebben. We zijn dan ook van plan om op dezelfde voet door te blijven gaan. Het door Wim Post geschreven boek is te koop bij Boekhandel de Wit in Bloemendaal. 2

Ons Bloemendaal | 1985 | | pagina 3