NAJAARSACTIVITEIT EXPOSITIE IN DE KOEPEL VAN WILDHOEF Het Bestuur van de Stichting Ons Bloemendaal nodigt U uit deel te nemen aan een EXCURSIE op 4 oktober a.s. van 10.00 tot 12.00 uur De discussies over de toekomst van de Elswoutslaan demonstreerden de grote belangstelling van velen, die zich betrokken voelen bij het instand houden van ons "erfgoed". Dat instandhouden betekent, dat wij ons voortdurend bewust moeten zijn, hoe een laan met bomen goed en mooi moet blijven, ook voor onze nakomelingen. Hoe kwam het onderzoek naar diagnose en prognose van de oude bomen tot stand? De Heer P. Op 't Hof, districtshoofd terreinbeheer van Staatsbosbe heer, zal op 4 oktober aan de donateurs van Ons Bloemendaal uit leggen wat er zo al is gedaan en de situatie ter plekke in ogen schouw nemen. om_10 uur bij het Poortgebouw van Elswout. Het doet ons veel plezier om nu een tentoonstelling te kunnen aankondigen in de gerestaureerde koepel van Wildhoef. Wij zijn als Stichting bijzonder blij dat een grote groep men sen, en dan vooral Bloemendalers, nu in de gelegenheid zullen zijn de koepel te bewonderen. Als eerste exposante zal Mevrouw H. Coolen- van Meeteren op 11 en 12 October a.s. haar naaldwerk, waaronder op zijde ge schilderde en geborduurde schilderijtjes en eigengemaakte poppen, in de koepel tentoonstellen. De expositie zal op Zaterdag 11 October om 10.30 uur door Wethouder Drs. P.J. van der Ham worden geopend, waarna hij die dag tot 17.00 uur, en op Zondag van 12.00 tot 17.00 uur te be zichtigen zal zijn. Iedereen is van harte welkom! 5

Ons Bloemendaal | 1986 | | pagina 6