De tweede prijs werd toegekend aan de heer R.C. Meiner voor zijn foto van een zwaar overhangende boomtak, die terug te vinden is op de gebrandschilderde ramen van zijn 2de foto. Misschien vindt U het leuk te weten dat de boom en de ramen zich bevinden in de tuin en in het huis van onze enige Nederlandse ruimtevaarder, Wubbo Ockels, die sinds kort in onze gemeente woont. De derde prijs werd gedeeld door de dames Leffe1 aar-Sche11enberg uit Aerdenhout en Vermeij-Vissers uit Haarlem. De eerste kwam voor deze prijs in aanmerking door haar stemmings volle foto van een sneeuwlandschap met een oud koeiehek op de voor grond. Juist dit soort zaken, waaraan we zó gewend zijn dat we ze nauwelijks opmerken, zijn karakteristiek voor het Nederlandse land schap en we moeten er alert op zijn dat ook zo'n schijnbaar dood gewoon hek niet verdwijnt. Van mevrouw Vermeij-Vissers vonden we haar inzending van de fontein van Stoopsbad bijzonder de moeite waard. Vermeldenswaard is dat mevrouw Vermeij 5 jaar geleden, toen we ons eerste lustrum vierden, ook als prijswinnaar uit de bus kwam. Ze ontving toen de tweede prijs voor haar schilderij waarin ze haar liefde voor Bloemendaal tot uiting bracht. Door de voorzitter van de jury, wethouder van der Ham, werden de prijzen aan de prijswinnaars overhandigd, waarna de burgemeester, na verwelkoming van de voor deze gelegenheid uitgenodigde nazaten van Adriaan Boer, de tentoonstelling officieel opende en de aan wezigen de gelegenheid kregen het tentoongestelde werk te bewonderen. "fontein in hal van Stoop's Bad" Fotowedstrijd 3e prijs: mevrouw G.H.M. Vermeij-Vissers. 4

Ons Bloemendaal | 1987 | | pagina 5