BLOEMENDAAL ten_westen_van_de_B1oemendaalseweg: Aelbertsbergweg Arnoldlaan 3 Bergweg Bloemendaalseweg 28 Bloemendaalseweg 102 Bloemendaalseweg 110 Bloemendaalseweg 148 Boslaan 17 Boslaan 31 Boslaan Boslaan 8/10 en 16/18 Brederodelaan 68 Brederodelaan Brederodelaan Brederodelaan t.o. 159 Brederodelaan Dennenweg Dennenweg Dennenweg achter clubhuis H.C. Bloemendaal, her inneringsmonumentje "Huis te Bloemendaal" gevelsteen "Zonheem" toegangshek algemene begraafplaats diverse graven op de begraafplaats, zo als de graven van de fam. Borski - van der Vliet en nakomelingen; Jac. P. Thijsse; Corn. A. van Wickevoort Crommelin etc. gevel met jaartal en luifel, voorheen Pijl, thans pizzeria uithangbord van café 't Hemeltje uithangbord aan winkeltje van smederij van Riessen gevelsteen "Sorghvliet" eerste steen gelegd door E.H. van Leeuwen, stichter van de Chr. Nat. Werkmans Bond herdenkingssteen Chr.Nat.Werkmansbond achter 31 en 29 ingang naar "'t Zonne hof je", bejaardenwoningen poortjes met resp. 1936 en CNWB in steen gehouwen oude inrijhek met stenen pilaren van het Prov. Ziekenhuis hoek Krullenlaan tuinkoepeltje op verho ging hoek Donkerelaan, herinneringsbank P.A. de Genestet met inscriptie Julianaboom" afkomstig uit tuin van voormalige politiepost aan de Busken Huetlaan dierenverblijf in hertekamp water- en rotspartij bij Kennemerweg, restant van oude duinrel Theresiaschooltegeltableau in de gevel R.K. kerkhof met diverse interessante graven, zoals Mari Andriessen, Godfried Bomans, familiegraven Bispinck en Bren- nikmeyer 8

Ons Bloemendaal | 1987 | | pagina 11