VOGELENZANG Bekslaan 22 Leidsevaart 270 Vogelenzangseweg 316/318 Vogelenzangseweg 240 Vogelenzangseweg 170 Vogelenzangseweg 164 Vogelenzangseweg 53 Vogelenzangseweg 39 Teylingerweg Kerkweg 1 Graaf Willemslaan 5/7 Graaf Willemslaan 7 Landgoed Leyduin Manpadslaan 4 Huize Woestduin - boomgaard bij Huize Tey1ingerbosch - Ruigrok Hekwerken BV "De Stier" metalen plaat boven voordeur kantoor gebouw, waarop geschilderd gedicht her innerend aan Corn. Ruigrok, dorpssmid en oprichter van de fabriek. - gevelsteen in muur van woningen, boven de poort: - A.D. St. Jozef 1921 - ge denksteen van de woningbouwvereniging. - open boomgaard langs de weg met kippen loop bij boerderij - open boomgaard langs de weg - houten hek 's Gravenweg" toegang ge vend tot boerderij van dezelfde naam. (hek ziet er verwaarloosd uit! - stenen muur om boomgaard en moestuin van Casa Carmeli. - toegangshek Vinkenduin, ijzeren hek met hoge stenen pilaren. - op grasveld voor bejaardenwoningen bij de H. Lensenlaan een beeldje voorstel lende: jongetje. - smeedijzeren hek rondom het R.K. kerkhof met opvallende krullen, franse lelies en pompoenen - voormalig stookhuis van oude moestuin van de fam. Dentz, vroegere bewoners van Huize Duinzicht; gebouwtje is op geknapt en schoorsteen hersteld. - prachtige oude haagbeuk in tuin. - uitzichttoren, gothisch bouwwerkje met kantelen, door van Lennep gebouwd (dus ruim honderd jaar oud), in slechte staat, - toegangshekken paardenboerderij Woest duin, smeedijzer met stenen pilaren - muursteen in voorgevel van woonhuis van dhr. Bakker, naast de boerderij. - toegangshekken met naamplaten in de stenen pilaren - gedenksteen 1955 in gevel van het nieuwe huis 18

Ons Bloemendaal | 1987 | | pagina 23