VAN DE REDACTIE De Stichting "Ons Bloemendaal" bestaat twaalf en een half jaar. Dit is voor ons een reden hierbij even stil te staan. Veel tijd en energie is besteed aan zovele zaken in de gemeente die ons allen ter harte gaan. Vele malen zijn wij teleurgesteld en hebben wij ons neer moeten leggen bij een o.i. negatieve ont wikkeling. De enkele keren dat wij ons werk beloond zagen hebben ons echter steeds weer moed gegeven. Reacties, zowel positief als negatief, en het medeleven van leden en niet-leden hebben ons gesteund in ons streven Bloemendaals erfgoed in stand te houden. Wij hopen dan ook de volgende twaalf en een half jaar hiermee door te gaan! Om ons "koperen" jubileum luister bij te zetten hebben we besloten een "foto-nummer" uit te geven inplaats van ons ge bruikelijke -mededelingenblad. De foto's in dit nummer zijn allen gemaakt door Freek Baars. Freek Baars, kunsthistoricus, maakt al jaren foto's voor onze Stichting. In dit nummer geeft hij een prachtige visuele bloem lezing van wat er in de gemeente te beleven valt. Als extra attentie sluiten wij voor iedere contribuant een gratis correspondentiekaart in. Wij kunnen ons voorstellen dat U van deze kaart nog meer ex emplaren wilt hebben. U kunt deze dan ook bij onze redactie (tel. 023-240751) bestellen. De prijs bedraagtf150 per kaart, of f.12,50 per 10 kaarten. Er zijn ook enveloppen ver krijgbaar. Deze kosten f.0,25 per stuk, of f.2,00 per 10 stuks. De kaarten kunnen na telefonische bestelling tegen betaling bij de redactie worden afgehaald of na overmaking van het te beta len bedrag op girorekening: 3762200 t.n.v. Stichting' "Ons Bloemendaal" door ons aan U worden toegestuurd. De Redaktie. Omslag: Voordeur Noorderstationsweg, Bloemendaal. Foto Freek Baars 1986 1

Ons Bloemendaal | 1989 | | pagina 2