UITNODIGING aan onze contribuanten Het bestuur van de Stichting "Ons Bloemendaal" heeft het genoegen u uit te nodigen voor haar jaarvergadering, te houden op: maandag 8 april 1991 in het Kerkelijk Centrum van de Hervormde Gemeente, Ramplaan 108 te Haarlem. Aanvang: 20.00 uur. Na het huishoudelijk gedeelte zal ir J.L. Guldemond een lezing houden onder de titel: "GROENE RAAD IS DUUR" Ir J.L. Guldemond is "groenadviseur" van de gemeente Haarlem. Agenda 1. Opening door de voorzitter, de heer L. Bienfait. 2. Behandeling van het jaarverslag 1990 door de voorzitter, de heer L. Bienfait, met eventueel een toelichting door de secretaris, mw. J.L. Patijn-Bijl de Vroe. 3. Behandeling van de financiële stukken over 1990 door de penningmeester, de heer H.L. Hubrecht 4. Benoeming bestuursleden (zie toelichting). Aan de beurt van aftreden zijn volgens rooster: mw. H. van Voorst Vader-Duyckinck Sander en de heer H.L. Hubrecht. mw. van Voorst Vader stelt zich herkiesbaar en inplaats van de Heer Hubrecht stellen wij voor: de heer W.J. van Luij- ken 5Rondvraag 6Sluiting Toelicht ing Ad 4. Mochten er uit de kring van donateurs tegenkandidaten zijn, dan kunnen hun namen volgens artikel 15 der statuten worden ingediend bij de secretaris, mevrouw A.C. van der Vuurst de Vries-Beets, secretariaat van de Stichting "Ons Bloemendaal", Clematislaan 3, 2111 BD Aerdenhout Artikel 15 luidt: De contribuanten zijn bevoegd uit hun midden één of meer kandidaten te stellen voor één van de ingevolge artikel 7 periodiek openvallende plaatsen. Op schriftelijke voordracht van minimaal vijf contribuanten kunnen kandidaten worden gesteld, mits deze voordracht het bestuur bereikt tenminste één week voor het houden van de vergadering, waarop het besluit tot benoeming van één of meer bestuursleden zal worden genomen." PAUZE met gelegenheid tot het drinken van een kopje koffie, U aangeboden door "Ons Bloemendaal". Lezing van de ir J.L. Guldemond. 2

Ons Bloemendaal | 1991 | | pagina 3