Toelichting bi.i de lezing: Ir J.L. Guldemond is "groenadviseur" van de gemeente Haarlem. Hij adviseert Burgemeester en Wethouders en de Gemeenteraad bij alle "groenvraagstukken"Zoals veel gemeenten is ook Haarlem tot het besef gekomen dat de gemeente een duidelijk groen beleid moet volgen. Maar wat is goed groen beleid nu men zich wel bewust wordt van milieuproblemen, maar de gemeenten ook hun financiële problemen hebben? Zogoed als verzuring van de grond niet stopt bij de Span jaardslaan, en dus de oplossingen die de gemeente Haarlem voor dit oude stadspark hoopt te vinden in nauwe samenwerking met de heer Guldemond van belang kunnen zijn voor alle oude bossen en parken van heel Kennemerland (en daarvan zijn de meeste binnen onze gemeentegrenzen), zo goed kunnen de andere vormen van beheer en onderhoud van het openbaar groen ook voor ons, Bloemendaalse gemeente én particulieren van belang zijn. Het belooft een pakkend verhaal te worden met ruim tijd voor discussie aan het eind. Neem dus Uw groene vragen mee, wel licht bent U dan toch goed(koper) uit! Mogelijkheid tot vervoer: Als u slecht ter been bent of anderszins niet in staat bent het Kerkelijk Centrum aan de Ramplaan te bereiken en u de j aarvergade ring op 8 april a.s. niet wilt missen, dan wordt u verzocht op zaterdag 6 april of zondag 7 april a.s. tussen 19.00 en 21.00 uur (telefonisch) contact op te nemen met ons secretariaat: MwJ. Patijn-Bijl de Vroe, Laan van Boreel 12, 2061 HN Bloe- mendaaltel.: (023) 270190. Wij zullen dan uw vervoer regelen en ervoor zorgen dat u tijdig op onze jaarvergadering aanwezig bent. Een en ander echter met dien verstande, dat u voor ons op "bereikbare" afstand woont. Contributie De contributie voor 1991 is ongewijzigd, d.w.z. minimaal f.25,-- voor gewone contribuanten en minimaal f.12,50 voor studerenden en hen die ouder dan 65 jaar zijn. Vanzelfsprekend stellen wij het zeer op prijs indien u méér dan het minimum wilt bijdragen. Acceptgiro Voor de adressering van het eerste tijdschrift van een nieuwe jaargang gebruiken wij altijd een acceptgirokaart. Degenen die hun donatie reeds hebben overgemaakt en degenen die geen bijdrage verschuldigd zijn (o.a. verwante instellingen met wie "Ons Bloemendaal" kosteloos publicaties uitwisselt), kunnen uitteraard de acceptgiro naast zich neer leggen. Wij verzoeken de overige donateurs vriendelijk van de accept girokaart gebruik te willen maken voor de betaling van de donat ie De Redaktie 3

Ons Bloemendaal | 1991 | | pagina 4