SPECIALE BUS-DIENST NAAR VOGELENZANG OP 14 SEPTEMBER. Om iedereen in de gelegenheid te stellen tijdens de Open Monumentendag op eenvoudige wijze in Vogelenzang te kunnen komen, worden er speciale ritten georganiseerd. De busroute begint vlakbij het Kerkplein in Bloemendaal en loopt via Donkerelaan, BrederodelaanMollaan, Bloemendaal- seweg, Korte Zijlweg, Duinlustweg, Bovenweg, Burgemeester den Texlaan, Boekenrodeweg en Vogelenzangseweg naar het dorp Vogelenzang Men kan op de route op verschillende plaatsen instappen en wel als volgt: - beginpunt: Gestelsestraatje/ hoek Donkerelaan ten westen van het Kerkplein in Bloemendaal - bij de bushalte aan de Bloemendaalseweg bij "de Rijp" - op de parkeerplaats van het Raadhuis te Overveen - bij de bushalte bij hotel Roozendaal te Overveen - op de Bovenweg vóór de kruising met de Karei Doormanlaan - bij de bushalte op de Bilderdijklaan vóór de kruising met de Schulpweg Na deze laatste stop rijdt de bus in één ruk door naar het Kerkplein in Vogelenzang. De vertrektijden vanaf het beginpunt zijn: 10.00 uur, 12.00 uur en 14.00 uur. De gehele rit duurt ongeveer een half uur. Om teleurstellingen te voorkomen is het noodzakelijk tijdig bij de stopplaatsen aanwezig te zijn. Iedereen kan op dezelfde wijze ook weer terug met de bus. Vertrektijden vanaf het Kerkplein in Vogelenzang 11.30 uur, 13.30 uur en 16.00 uur. Op de bus rijdt steeds een bestuurslid van de Stichting mee. Als kleine tegemoetkoming in de kosten, is de prijs van één rit op f.1,00 vastgesteld (héén en terug komt dus op 2 x f1.00) Wilt U verzekerd zijn van een plaats, meldt U zich dan telefo nisch aan vóór vrijdag 13 september met vermelding van het tijdstip waarop U van de bus gebruik wilt maken. U kunt zich opgeven bij mevrouw H. Slagter-Wieringa tel. 263834 en bij de heer L. van Emmerik tel. 02502- 47408. N.B. Diegenen, die in de gelegenheid en in staat zijn om per fiets naar Vogelenzang te komen wordt van harte aangeraden dat vooral te doen. De uitgezette fietsroute is n.l. zeer de moeite waard, en een deel daarvan kan ingepast worden in de te rugtocht 8

Ons Bloemendaal | 1991 | | pagina 9