VAN HET BESTUUR Uitlui Een oude getrouwe in ons bestuur heeft na rijp beraad en zeer tot onze spijt besloten om ons bestuur te verlaten. Het is mevrouw Joanne Sluijter- Uyterhoeven. Joanne Sluijter is één der ridders van het eerste uur. Zij maakte de oprichting van Ons Bloemendaal mee toen de pogingen van de burgerij op niets uitliepen om de eeuwenoude monumentale huisjes op het Bloemendaalse Kerkplein voor het nageslacht te bewaren. Sindsdien heeft de Stichting Ons Bloemendaal zich geleidelijk aan ontwikkeld tot wat het nu is: een actieve groep betrokkenen bij het erfgoed in onze gemeente. Joanne heeft daarin een belangrijk aandeel gehad. Velen zullen dit evenwel niet zo hebben gemerkt, want zij heeft zich altijd op de achtergrond gehouden. Dit was niet alleen door haar bescheidenheid, maar vooral door de taken die zij op zich had genomen. Notuleren in de vergaderingen. Van de ruim 120 vergaderingen die wij tot nu toe hebben gehad, heeft zij van zeker 100 de notulen gemaakt. Die gaven de sfeer en de feiten goed weer, mede doordat zij zo goed op de hoogte is van al het wel en wee in de gemeente. Bovenal is haar verdienste voor ons Tijdschrift. Zij ontcijferde de handgeschreven teksten, tikte ze en met haar kunstzinnige achtergrond wist zij ons blad met een voorbeeldige opmaak tot onze trots te maken. Kortom: Joanne heeft met haar creativiteit en enorme inzet een belangrijk aandeel gehad in de bloei van Ons Bloemendaal. Joanne, heel veel dank voor je vriendschap en je activiteiten in ons bestuur. We hopen dat jouw nieuwe aandachtsvelden je veel plezier zullen geven: het ga je wel! Louis Bienfait Inlui In plaats van mevrouw Sluijter is eind vorig jaar mevrouw F.S.H. van Eeghen- Elias in het bestuur gekomen. Mevrouw Van Eeghen is geboren in 1946. Met onderbrekingen woont ze al vele jaren in de gemeente Bloemendaal. Op een gegeven moment wilden haar kleine kinderen buiten op straat spelen en 3 Ons Bloemendaal, 16e jaargang, nummer 1, maart 1992

Ons Bloemendaal | 1992 | | pagina 3