Het gestrande Zweedse vrachtschip de 'C.A. Banck' werd op 1 maart 1949 tijdens een vliegende storm op het Bloemendaalse strand gezet. Pas tegen het eind van de zomer kon het schip worden vlotgetrokken. Al die tijd was het een trekpleister van belang. Mogelijkheid tot vervoer Als u slecht ter been bent of anderszins niet in staat bent het Kerkelijk Centrum aan de Ramplaan te bereiken en u de jaarvergadering niet wilt missen, dan wordt u verzocht vóór zondag 4 april (telefonisch) contact op te nemen met ons secretariaat: Mevrouw J. Patijn-Bijl de Vroe, Laan van Boreel 12, 2061 HN Bloemendaal, telefoon 023 - 270190. N.B.Er is een antwoordapparaat; u kunt uw boodschap inspreken. Wij zullen dan uw vervoer regelen en ervoor zorgen dat u tijdig op onze jaarvergadering aanwezig bent. Een en ander echter met dien verstande, dat u voor ons op 'bereikbare' afstand woont. Het bedrag van 30 is een minimum bedrag. Het staat leden uiteraard vrij het werk van Ons Bloemendaal met een hoger bedrag te steunen. Binnenkort zullen de acceptgiro's worden toegestuurd. Wij verzoeken de donateurs hun bijdrage vóór 1 april aan staande over te maken. In verband met de hoge kosten van administratie moeten wij voor het versturen van een herinnering na 1 mei 5 extra in rekening brengen. De redactie Uw bijdrage Uw bijdrage voor het jaar 1993 is onveranderd vastgesteld op 30. Voor leden ouder dan 65 jaar - voor wie dit bedrag abso luut onoverkomelijk is - geldt een jaarbijdrage van 15. Ons Bloemendaal, 17e jaargang, nummer 1, voorjaar 1993 5

Ons Bloemendaal | 1993 | | pagina 6