Uitnodiging jaarvergadering Aan onze contribuanten en belangstellenden Het bestuur van de Stichting Ons Bloemendaal heeft het genoegen u uit te nodigen voor haar jaarvergadering, te houden op: Maandag 20 april 1998 Plaats: Hartenlustschool voor Mavo, Vijverweg te Bloemendaal Programma 20.00 uur deuren open 20.15 uur huishoudelijk gedeelte 20.30 uur pauze met koffie 20.45 uur aanvang lezing. Introducés en belangstellenden zijn welkom. Men kan ook alleen de lezing bezoeken. Lezing Met groot genoegen kunnen wij u aankondigen dat wij ons oud-bestuurslid mevrouw Jet Slagter-Wieringa bereid hebben gevonden om deze avond een lezing te geven over Twintig Jaar Ons Bloemendaal. Aan de hand van dia's laat zij zaken de revue passeren waarin Ons Bloemendaal met of zonder succes actie heeft ondernomen of waarbij struc tureel werd meegedacht, waar dingen wel of niet zijn goed gegaan en ook wat er gemist werd. Daarnaast besteedt mevrouw Slagter aandacht aan wat nog komen gaat, waar de zorg- en aandachtspunten liggen en hoe de samenwerking met de gemeente in de loop der tijden is geëvolueerd. Er is een kleine kans dat mevrouw Jet Slagter door familie omstandigheden niet in het land is. In dit geval is er een interessant vervangend programma over de gemeente in vroeger jaren voorhanden. Agenda 1Opening door de voorzitter, H.K. Garvelink 2. Behandeling van het jaarverslag 3. Behandeling van de financiële stukken 4. Benoeming bestuursleden (zie toelichting) 5. Rondvraag 6. Sluiting van huishoudelijk gedeelte. Toelichting Ad. 4. Aan de beurt van aftreden zijn mevrouw J.M. Jalink-Eisema en de heer R.J.A.M. van Engelen. De heer Van Engelen stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor in zijn plaats te benoemen mevrouw E.M. van der Dussen uit Aerdenhout. Als er uit de kring van donateurs tegenkandidaten zijn, dan kunnen hun namen volgens artikel 15 van de statu ten* worden ingediend bij de secretaris, mevrouw J.A. Patijn, Laan van Boreel 12, 2061 HN Bloemendaal. Artikel 15 luidt: 'De contribuanten zijn bevoegd uit hun midden een of meer kandidaten te stellen voor een van de ingevolge artikel 7 periodiek openvallende plaatsen. Op schriftelijke voordracht van minimaal vijf contribuanten kunnen kandidaten worden gesteld, mits deze voordracht het bestuur bereikt tenminste een week voor het houden van de vergadering waarop het besluit tot benoeming van een of meer bestuursleden zal worden genomen.' Bereikbaarheid De Hartenlustschool aan de Vijverweg ligt op korte afstand van de bushaltes van lijn 71 en 72 aan de Bloemendaalse- weg bij de ABN-AMRO bank. Indien u slecht ter been bent of anderszins niet in staat bent op eigen gelegenheid de Hartenlustschool om 20.00 uur te bereiken dan wordt u verzocht op zaterdag 18 april of op zondag 19 april tus sen 19.00 en 21.00 uur telefonisch contact op te nemen met ons secretariaat: mevrouw J.A. Patijn, telefoon 5270190. Wij zullen dan proberen uw vervoer te regelen. Ons Bloemendaal, 22e jaargang, nummer 1, voorjaar 1998 5

Ons Bloemendaal | 1998 | | pagina 5