"Het Kopje van Aerdenhout is verwaarloosd. Weggetje naar ingang Panneland, de gebouwtjes zijn erg bouwvallig." "Zorgen om het terrein Klooster Alverna, de groe ne buffer Haarlem-BIoemendaal en Lindenheuvel." "De 'illegale' verdichting Aerdenhout." "Bezorgd over het uitroeien van al onze broedvo- gels door een niet professioneel managen van de vossenstand. "Lelijke nieuwe grote huizen op een klein kavel aan de Zandvoorterweg. In mijn buurt gaan erg veel bomen dood door de honingzwam en de iepziekte. Gezonde bomen zouden daarom minder makkelijk mogen worden wegge haald!" "Zorg over wat ooit het project zal worden van het vroegere tuincentrum Van Empelen en Van Dijk." (Intratuin.) "De de Genestet bank staat scheef en verzamelt daardoor water (en ijs), ver val!" "Gebouw Van Ouds het Raadhuis met de verwaarloosde achterkant." "De 110 gele prullenbakken in de zomer op het strand van Pamassia zijn afschuwelijk. "De Elswoutslaan en met name het 'weidegebied', nu al verziekt door felle lichten van de tennisbaan." "Velserend/omgeving Ruïne van Brederode. Teveel grondgebonden woningen op Meer en Berg met schuttingen en Vinex-verkavelingen." "Bezorgd om veenweide/bollengebied tussen de gemeente Haarlem en de gemeente Bloemendaal. De wens om kavels steeds dichter te bebouwen. Strand, met name de herriepaviljoens in de zomer, treurige en onbestemde gebouwtjes die langzaam de kop van de Zeeweg vullen. Hollands badplaats- ideaal? Nieuwe vliegtuigroutes die aan de jaren '70 doen denken." "Wat gaat er gebeuren bij het Meertje van Caprera? Uitbreiding hockeyvel den, afschuwelijk! Eén van de fraaiste uitzichten!!" Graag willen wij alle inzenders hartelijk bedanken voor hun inzet en medewerking aan deze enquête. Uw opmerkzaam heid en waardevolle informatie zal ons eens temeer motive ren te blijven streven het erfgoed van historie, cultuur en natuur in de gemeente Bloemendaal te behouden. De foto's zijn gemaakt door Frans Wetting en Peter de Natris. Rcslcurativ landhuis Klswout 18 Ons Bloemendaal, 28e jaargang, nummer 2, zomer 2004

Ons Bloemendaal | 2004 | | pagina 20