met rondleiding in het grote huis Elswout Uitnodiging jaarvergadering in de Orangerie Eiswout Uitnodiging voor de 29ste jaarvergadering van Stichting Ons Bloemendaal op maandag 10 april. Deze vergadering vindt plaats op een heel speciale locatie: Ontvangst in de Orangerie, rondleiding in het grote huis Elswout Programma 19.30 uur 19.45 uur 22.00 uur ontvangst in de Orangerie van Elswout met een kopje koffie jaarvergadering waarbij enkele wisselingen plaatsvinden in de bestuurs samenstelling Aansluitend vertelt de heer L. Prins, directeur Cobraspen, over de ingrijpende restauratie van het grote huis Elswout en geeft daar een rondleiding einde van de rondleiding Het grote huis Elswout wordt in 2007 opgeleverd als kan toor en zal dientengevolge dus niet meer voor het 'grote' publiek toegankelijk zijn. Stichting Ons Bloemendaal is er trots op haar donateurs 'op de valreep' nog even een kijkje te mogen gunnen in dit cultuur-historisch erfgoed. Wij zijn de heer Prins erkentelijk voor zijn medewerking en gastvrij heid. U zult begrijpen dat het aantal bezoekers aan het huis Elswout beperkingen kent. Ons dringend advies is daarom: stuur per omgaande de ingevulde antwoordkaart op. Wie het eerst komt, het eerst maalt. Het zal ook duidelijk zijn dat de weg van en naar de Orangerie en van en naar het grote huis Elswout over een hobbelig en niet-geplaveid pad gaat in de duisternis. Houdt u daar rekening mee met uw schoeisel? Agenda van de 29ste jaarvergadering 1opening door de voorzitter 2. behandeling van het jaarverslag 2005 3behandeling van de financiële stukken 4. bestuurssamenstelling 5. rondvraag en sluiting Het financieel jaaroverzicht is tijdens de jaarvergadering in te zien. U kunt het ook tevoren opvragen bij de penning meester drs. R. Penning, telefoon 023 - 527 65 02, na 19.00 uur Bouwtekening van het grote huis Elswout (Cobraspen Beheer B.V.) Ons Bloemendaal, 30e jaargang, nummer 1, lente 2006 5

Ons Bloemendaal | 2006 | | pagina 5