Restauratieproject 2012 Geachte donateur, In het vorige nummer van 'Ons Bloemendaal' hebben wij uitgebreid aandacht besteed aan het voornemen om in dit lustrumjaar met uw hulp de 'Pompejaanse bank' op het landgoed Duinlust in Overveen te restaureren. Door de opbrengsten van de excursies, een aantal giften en een 'lustrumbijdrage' van Ons Bloemendaal zelf zit er al wel een bedrag in de kas van het restauratieproject maar dat is nog niet de 10.000 euro die wij in moeten brengen om samen met Staatsbosbeheer de restauratie te realiseren. U bent donateur van de Stichting Ons Bloemendaal omdat u graag in deze mooie omgeving met veel zichtbare cultuurhistorie en natuur woont en dit ook zo wilt behouden. Maar dit gaat helaas niet vanzelf. Alleen al 'de tand des tijds' knaagt aan al het moois om ons heen. Op het behoud van uw mooie omgeving kunt u zelf invloed uit oefenen door te helpen met het restaureren van objecten. Het zou ontzettend leuk zijn als dit project slaagt en wij in de toekomst, als Bloemendalers gezamenlijk, ook andere projecten aan kunnen pakken. Wij hopen van harte dat deze verantwoordelijkheid u aanspreekt en dat u ons wilt helpen door het overmaken van een bijdrage voor dit project t.n.v. Stichting Ons Bloemendaal op Rabo rek.nr. 1498.89.291 ow restauratieproject 2012. Namens het bestuur, Daan van de Vijver en Elsbeth van Olffen lustrum lustrum lustrum lustrum lustrum lustrum lustrum lustrum lustrum lustrum m Afb. 3.12 Pompejsanse bank, circa 1-900 (Collectie The Tides}'

Ons Bloemendaal | 2012 | | pagina 37