Tweede literaire wandeling met Wim Vogel vanuit Overveen Zaterdagochtend 31 augustus Verzamelen: 11.00 uur bij hotel-restaurant Loetje, Bloemendaalseweg 260, Overveen. Hoe leuk was de wandeling die wij afgelopen 11 mei al met Wim Vogel liepen (zie elders in het blad). Wim Vogel is de auteur van het boekje Het verrukkelijk gelegen Overveen en Bloemendaal, literaire wandelingen. De nagelaten impressies van generaties schrijvers en dichters die zich door onze omgeving lieten inspireren dienden als basis voor dit boekje. Besloten is dat bij de tweede literaire wandeling van Wim Vogel op 31 augustus, Overveen de uitvalsbasis zal zijn. Wij verzamelen bij Loetje, waar wij eerst een kopje koffie drinken, en eindigen bij t Wapen van Kennemerland ook wel bekend als "De stinkende emmer"aan de Ramplaan 125 in Haarlem. Vandaar is het een korte wandeling terug naar het beginpunt. De wandeling duurt ongeveer anderhalf tot twee uur. Tijd: zaterdagochtend 31 augustus, 11.00 uur Verzamelen: Loetje, Bloemendaalseweg 260, Overveen Eigen bijdrage: 5 euro. Max. aantal deelnemers: 25 Opgeven bij Fieke van Hulst, activiteiten@onsbloemendaal.nl of 023 5258694. Vrijwilligers gezocht Grenspalen In de jaren 80/90 van de vorige eeuw zijn de grenspalen in onze gemeente in kaart gebracht door Gerard de Waard die in 2011 is overleden. Nu zoeken wij 2 vrijwilligers die het leuk vinden om jaarlijks een aantal van deze grenspalen langs te lopen om te zien of deze er nog zijn en in welke staat zij zich bevinden. Documentatie en archief Afgelopen jaar zijn ons bibliotheekje en documentatiemateriaal overgebracht naar een mooie ruimte in de bibliotheek van Bennebroek. Wij zoeken een of twee personen die ervaring hebben met het ordenen en beschrijven van documentatie- en beeldmateriaal en die ons hiermee zouden willen helpen. Voor inlichtingen en aanmeldingen kunt u contact opnemen met onze secretaris Marion van Bussel via onsbloemendaal@live.nl of 023-5262683. 34 www.onsbloemendaal.nl nr. 2 zomer 2013

Ons Bloemendaal | 2013 | | pagina 34