Bestuur Stand van zaken 34 ww.onsbloemendaal.nl nr. 2 zomer 2021 Een mooi voorbeeld van wederopbouwarchitectuur is het flatgebouw 'Hartenlust' in Bloemendaal, in 1953 ontworpen door architect K.J. Aanstoot Ook nu nog wordt de samenleving geplaagd met verschillende maatregelen om besmetting met het Covid-virus te voorkomen, maar gelukkig lijkt er licht aan het einde van de tunnel te zijn en daarom hebben wij nog een aantal activiteiten georganiseerd (zie OproepReactieMededelingen op pagina 32 en 33). Het contact met onze donateurs vinden wij zeer belangrijk, maar is de laatste tijd beperkt geweest. Om die reden willen wij dit jaar de jaarbijeen- komst door laten gaan. In plaats van een voorjaarsbijeenkomst zal het een herfstbijeenkomst worden in november. In de volgende nummer staat de uitnodiging met het programma en de exacte datum. Organisatie In de vorige aflevering stelden wij ons nieuwe bestuurslid Annemieke Schep voor. Wij prijzen ons gelukkig dat ook Carolina Perrick-Lenarduzzi tot het bestuur is toegetreden. De nieuwe commissie met de Lopende zaken Wij zijn met wethouder Henk Wijkhuisen in overleg over onder andere de Biodiversiteit, Wederopbouwarchitectuur 1939 - 1965, een uitbreiding van de lijst met monumenten uit de periode van na 1965, de Nota Villawijken en de aanwijzing van karakteristieke panden. Gelukkig heeft de gemeente enkele medewerkers aangewezen, die deze onderwerpen behandelen. voorlopige naam ‘Bouw en Erfgoed’ begint vorm te krijgen. Yske Braaksma, architect, heeft het voortouw genomen. Onze website zal een update krijgen. Albert Heijn Het bestuur heeft ernstige bedenkingen tegen de voorgenomen nieuwbouw op de plaats van Albert Heijn in Bloemendaal. Zie hierover het artikel van Elsbeth van Olffen op pagina 38 en 39.

Ons Bloemendaal | 2021 | | pagina 34