De geschiedenis van de tuin van huize Inverdan, Vogelenzang Gezocht! Een creatieve webmaster met communicatietalent Bloemendaal in (buitenlandse) musea Oproep: Heeft u oude foto's van Thijsse’s Hof op zolder liggen? OproepReactieMededelingen www.onsbloemendaal.nl 28 Mevrouw Fris op de oprijlaan Wiebe Helder De redactie In de aanloop tot het honderdjarig bestaan van Thijsse’s Hof in 2025 is de eeuwfeest-commissie op zoek naar foto's die in de voorbijgaande jaren zijn gemaakt in Thijsse’s Hof. Zwart-wit of kleur, glasplaat of dia’s? Alles is welkom. Vooral materiaal uit de beginjaren tot de jaren zeventig. Mocht u materiaal hebben, waarvan u denkt dat het een bijdrage kan leveren aan dit overzicht, dan komen we graag met u in contact via mailadres haerlem@hotmail.com Met het beeldmateriaal willen we, tijdens het jubileum in 2025, tonen hoe jong en oud door de jaren heen van de Hof genoten, rondwandelden, luisterden tijdens een rondleiding of uitrustten op een van de bankjes. Voelt u zich betrokken bij Ons Bloemendaal en het uitdragen van de doelstellingen en activiteiten van onze stichting, beschikt u over een beetje creativiteit en digitale handigheid of kent u iemand waarbij dit profiel aansluit, dan zouden we heel graag van u horen. Contact opnemen graag via het onderstaande email adres; bellen kan natuurlijk ook. Met enige regelmaat bereiken ons berichten van lezers die in Nederlandse of buitenlandse musea en andere kunstcollecties afbeeldingen hebben gezien die een relatie hebben met onze gemeente: dorpsgezichten, buitenplaatsen, landschappen of wat dan ook. Zou het niet leuk zijn om zo’n ontdekking met ons en onze lezers te delen? Wij nodigen u daarom uit om van dat kunstwerk (als het mag!) een foto te maken en die naar ons op te sturen. Die zullen we dan in een volgend nummer afdrukken, en zo kunnen we misschien in de loop der jaren een mooi overzicht opbouwen. Vergeet niet vindplaats en datum te vermelden, alsook alle beschikbare gegevens over de kunstenaar en het voorgestelde. De eerste meldingen zijn al binnen! U kunt uw vondst sturen naar paulanhavandenberg@xs4all.nl Ons Bloemendaal zoekt een webmaster die het bestuur wil helpen in communicatie en PR! Wie wil de website van de stichting up to date houden en daarnaast de stichting verder helpen met communicatie en PR? secretariaat@onsbloemendaal.nl mobiel nummer secretariaat: 0610798680 nr. 1 voorjaar 2023 Als voormalig overbuurman van Inverdan is de auteur gedurende een groot aantal jaren getuige geweest van de veranderingen aan terrein, tuin en gebouwen. Toen hij kennismaakte met de 'verborgen’ tuin en vernam dat Mien Ruys het oorspronkelijke ontwerp had gemaakt, werd hij nieuwsgierig naar de geschiedenis van deze tuin. -~J7Ü www.onsbloemendaal.nl nr. 1 voorjaar 2023 29

Ons Bloemendaal | 2023 | | pagina 15