Terugblik voorjaarsbijeenkomst www.onsbloemendaal.nl 30 nr. 2 zomer 2023 Marion Lemmers De lezing van de avond werd verzorgd door Reinier Mees over het militaire erfgoed uit de Tweede Wereldoorlog in Bloemendaal. Hij vertelde over zijn onderzoek en nam ons mee vanaf de aanleg van de militaire verdedigingslinie dwars door Bloemendaal, tot aan de sporen die daarvan nu nog zichtbaar zijn op plekken waar veel Bloemendalers dagelijks voorbijwandelen. Op vragen en opmerkingen uit het publiek volgden interessante discussies die mogelijk leiden tot weer nieuwe vondsten en inzichten. Stipt om 20.00 uur opende voorzitter Frank Verveld de avond met een informatief praatje waarin hij memoreerde wat de doelstelling van onze stichting is en hoe het huidige bestuur daar zo goed mogelijk invulling aan probeert te geven. Ook deed hij een oproep voor een nieuw lid van de kascommissie, waar positief op werd gereageerd, zodat de nieuwe kascommissie kon worden samengesteld. Secretaris Marion Lemmers gaf een korte terugblik op het afgelopen lustrumjaar en keek vooruit naar de nieuwe plannen. Zij riep donateurs op om, indien hun emailadres nog niet bekend is bij de stichting, dat alsnog door te geven opdat zij ook de Nieuwsbrief kunnen ontvangen en zo op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en eventuele uitnodigingen voor nieuwe evenementen. Penningmeester Hans Kleipool sloot de update van het bestuur af met een bondige analyse van het financiële overzicht van de stichting van het afgelopen jaar. p dinsdag 11 april was het vanaf 19.30 uur een drukte van jewelste in het gemeentehuis in Bloemendaal bij de voorjaarsbijeenkomst voor donateurs en genodigden van Ons Bloemendaal. Een welverdiend bloemetje voor oud-secretaris en scheidend lid van de activiteitencommissie Marion van Bussel (Foto: Cor van Iperen) Al met al was het een zeer geslaagde avond die werd afgesloten met een glaasje. O

Ons Bloemendaal | 2023 | | pagina 30