8°. alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster van minstens vier der te ver- werken klinkers ter goedkeuring moet worden gezonden en die in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen vöör het gebruik op het werk te doen keuren 9°. tot den aanleg der straat mag niet worden overge- gaan alvorens door adressanten is overgelegd Eene op zegel gestelde en door haren Directeur en hare Commissarissen onderteekende verklaring: a. dat zij deze voorwaarden kennen en dat de Maat- schappij voornoemd zich daarnaar zal gedragen, dat deze zich verbindt de straat met trottoirs, rioleering, putten, kolken en aansluitingen en eventueele beplanting en verlich- ting ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onderhouden b. dat zij, zoolang de straat ligt binnen het grondgebied der gemeente Heemstede zonder goedkeuring van den Raad dier gemeente de straat met wat er bij behoort, noch den onderhouds-plicht geheel of gedeeltelijk aan de gemeente Haarlem zal overdragen, dat zij bij eventueele overcfracht aan derden van de geheele of gedeeltelijke straat met wat daarbij behoort, zich verbindt in te blijven staan voor het onderhoud als bovengenoemd c. dat zij de straat voor den openbaren dienst onher- roepelijk openstelt d. dat omtrent eene eventueele overdracht van deze straat met wat daarbij behoort aan de gemeente eerst zal beslist worden wanneer omtrent de overdracht van andere straten der Maatschappij „Bosch en Vaart" eene regeling kan worden getroffen e. dat zij bij niet nakoming van een of meer van boven- staande voorwaarden of verbintenissen ten behoeve der gemeente Heemstede na in gebreke stelling, zal verbeuren een boete van 500.of zooveel minder als de Raad zal bepalen. Zullende van dit besluit aan adressante afschrift worden gezonden. Aldus gedaan in de opepbare vergadering van den 24 October 1907. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1907 | | pagina 8