Opheffing borgtocht van den vroegeren Ontvanger. De raad der Gemeente Heemstede; Overwegende, dat bij besluit van Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland, dd. 16 October 1907, No 39, de rekening van de Ontvangsten en Uitgaven dier gemeen- te over 1906 is gesloten en vastgesteld: de Ontvangsten op 73684,88 de Uitgaven op 70495,41'/2 Batig Saldo 3189,46% welk besluit tevens strekt tot ontlasting van den Ontvanger dat bij Raadsbesluit van 20 April 1906 aan den heer Arnold Gustaaf Adolf Baron Collot d' Escury met ingang van 1 Mei 1906 eervol ontslag is verleend als ontvanger dier gemeente dat deze derhalve door eerstgenoemd besluit is ontlast en de verantwoording van zijn beheer en rekeningen is afgeloopen en hij volkomen kan worden gekwiteerd en gedechargeerd dat door genoemden heer A. G. A. Baron Collot d' Es- cury ter prestatie van den borgtocht door hem tot waar- borg van zijn goed en deugdelijk beheer en van de door hem in opgemelde hoedanigheid te ontvangen penningen speciaal ten behoeve van het bestuur der gemeente Heem- stede zijn verbonden a. bij acte op den zestienden October achttienhonderd zes en negentig ten overstaan van den te Heemstede geresi- deerd hebbenden notaris Meester Willem Hendrik Smit ver- leden Eene in het Grootboek der Nationale twee en een half percent Werkelijke Schuld ten name van Arnold Gustaaf Adolf Collot d' Escury onder letter C deel 15 numero 4479 ingeschreven en aan hem in vollen en vrijen eigen- dom toebehoorende kapitale som van Drie duizend gulden; b. bij acte op den dertienden Februari negentienhonderd en twee ten overstaan van den te Heemstede resideeren- den notaris Meester Cornelis Jan Boerlage verleden: Eene in het Grootboek der Nationale twee en een half percent Werkelijke Schuld ten name van Arnold Gustaaf

Raadsnotulen Heemstede | 1907 | | pagina 9