Jaarwedden Onderwijzend Personeel. De raad der Gemeente Heemstede; Gelet op de Wet tot regeling van het lager onderwijs; Besluitonder goedkeuring van Gedeputeerde Staten vast te stellen de volgende: Verordening, regelende de Jaarwedden van het hoofd en het verder onderwijzend personeel der openbare lagere School in de Gemeente Heemstede. Artikel 1. De jaarwedden van het onderwijzend personeel der open- bare lagere school bedragen 1° voor het hoofd der openbare lagere school, welke school is gelegen in een gedeelte eener gemeente, behoorende tot de zevende klasse der tabel, bedoeld in artikel 5 der Wet tot regeling der Personeele be- lasting van 16 April 1896 (Staatsblad No. 72), laat- stelijk gewijzigd bij de Wet van 15 Juli 1907 (Staats- blad No. 200); a. met minder dan drie dienstjaren Twaalfhonderd gulden b. met drie en meer, doch minder dan zes dienstjaren Twaalfhonderd en vijftig gulden; c. met zes en meer, doch minder dan negen dienstjaren Dertienhonderd gulden d. met negen en meer, doch minder dan twaalf dienst- jaren Dertienhonderd en vijftig gulden e. met twaalf en meer doch minder dan vijftien dienst- jaren Veertienhonderd gulden met vijftien en meer dienstjaren Veertienhonderd en vijftig gulden 2°. voor elk der onderwijzers, die het hoofd der school bijstaan a. met minder dan drie dienstjaren Zes honderd gulden b. met drie en meer, doch minder dan zes dienstjaren Zes honderd en vijftig gulden; C. met zes en meer, doch minder dan negen dienstjaren Zeven honderd gulden d. met negen en meer, doch minder dan twaalf dienst- jaren Zeven honderd en vijftig gulden; e. met twaalf en meer doch minder dan vijftien dienst- jaren Acht honderd gulden; met vijftien en meer dienstjaren Acht honderd en vijftig gulden 3°. voor elk der onderwijzers, die het hoofd der school

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 3