- 3 4. De beharding van den rijweg zal geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met eerste kwa- Iiteit straatklinkers, waalvorm, die van het verhoogde voetpad door opgezette kanten van een koplaag van dezelfde klinkers en verder door eene vlaklaag van grove puin, waarover fijne puin en puinkalk ter dikte van 10 c.M. en een laagje gus- of lekzand. 5. de rioleering zal bestaan uit een eivormig cement- riool met eene inwendige capaciteit van 40X^0 c.M. met Iosse kappen en de noodige verbindingsputten als voor de aansluiting aan het gemeenteriool is voor- geschreven. Deze rioleering zal moeten aansluiten op de be- staande riolen in de Raadhuisstraat en de Camplaan en eventueel in het Raadhuisplein volgens nadere aanwijzing van Burgemeester en Wethouders. De aansluiting aan de gemeenteriolen zal geschte- den door een gemetselden put van klinkers in port- land-cement, groot inwendig 0.55X0-90 Meter en diep 0.80 Meter, met muren dik 0.22 Meter en een bodem dik 0.18 Meter, afgedekt met eene ijzeren plaat, dik 1 c.M. en groot 110X75 c.M in de straten zullen komen 27 ijzeren straatkolken rnet luchtkeering en roosters groot 0.33X0-33 Meter en aangesloten met kruikaarden buizen, inwendig wijd 15 c.M. aan het hoofdriool, alles zooals op de teekening is aangege- ven. 6. De verlichting geschiedt zoolang de straten met door de gemeente zijn overgenomen voor rekemng van concessionarissen. 7 Bij den toegang tot het plein bij de IJzeren brug over het perceel, kadastraal bekend gemeente Heem- stede Sectie B. No. 1845 zal het Westelijk trottoir tot uiterlijk 1 September 1918 slechts eene breedte be- hoeven te hebben van anderhalven Meter, maar zoo mogelijk voor dien datum of anders in elk geval bin-

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 11