a. de weg loopende van de Spanjaardslaan bij den Heeren- weg in Noordoostelijke richting tot de Wilhelminalaan ten Westen der Buitensocieteit; b. de weg loopende van den onder genoemden naar de Fonteinlaan ten zuiden der Buitensocieteit; c. de weg loopende van de Wilhelminalaan in zuidooste- lijke richting naar de Fonteinlaan hoek Spanjaardslaan; d. de weg loopende ten zuiden van den Hertenkamp van de Fonteinlaan naar de Hildebrandlaan; e. de Hildebrandlaan van de Spanjaardslaan tot de Ooster- houtlaan. Art. 4. ln het belang van de vrijheid en veiligheid van het verkeer kunnen door Burgemeester en Wethouders bij openbare kennisgeving wegen tijdelijk voor alle motor- rijtuigen en rijwielen gesloten worden verklaard, met uit- zondering van de wegen in art. -5 genoemd. Art. 5. Als wegen vereischt en geschikt voor het doorgaand verkeer met motorrijtuigen en rijwielen worden aangewe- zen de navolgende wegen de Glipperweg, de Achterweg, de Voorweg, het Wilhel- minaplein, de Camplaan, het Raadhuisplein, de Raadhuis- straat, de Binnenweg, de Bronsteeweg, de Zuiderhoutlaan en de Fonteinlaan de Meerweg, de Prinsenlaan, de Van Merlenlaan. de Kerk- laan, de Koediefslaan, de Spanjaardslaan en de Wilheimi- nalaan de Manpadslaan, deZandvoortschelaan, de Leidschevaartweg. Art. 6. Het is den bestuurder van een motorrijtuig op meer dan twee wielen verboden daarmede te rijden over een weg, welke volgens art. B voor zoodanig rijtuig voortdurend is gesloten. Van dit verbod kan door Burgemeester en Wethouders ontheffing worden verleend. Art.7. Het is den bestuurder van een motorrijtuig of rijwiel verboden daarmede gedurende den tijd, dat de weg geslo- ten is verklaard, te rijden over een weg, welke volgens

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 2