Waterleidingsbuis in den Heerenweg. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien een voorstel van Burgemeester en Wethouders omnaar aanleiding van een brief van Burgemeester en Wethouders van Amsterdam, dd, 21 Maart 1908, Ji2 1365/776 G. B., aan de gemeente Amsterdam ver- gunning te verleenen tot het leggen hebben en houden van een 30" gegoten ijzeren transportleiding c. a. voor duinwater in den Heerenweg onder de gemeente Heemstede met verbinding aan de reeds bestaande 24' leiding Besluit Aan de gemeente Amsterdam behoudens rechten van derden tot wederopzegging vergur.ning te verleenen tot het leggen hebben en houden van een waterleidingbuis met afsluitersluchtkranen en zij-leidingen in den Heeren- weg onder de gemeente Heemstede benevens tot het ma- ken van verbindingen tusschen deze nieuw te leggen buis en de in den oostelijken berm van den Heerenweg reeds aanwezige buis en zulks onder de navolgende voorwaar- den: 1. De waterleidingbuis wordt gelegd van ongeveer 11 Meter bezuiden Hectometerpaal 38s tot aan de grens met de gemeente Haarlem. De buis moet worden gelegd zoo dicht mogelijk naast de aanweizige buis en wel ten Westen daarvan. De verbindingen tusschen deze beide buizen worden ge- maakt tusschen de Hectometerpalen 397 en399 2. De buis heeft eene binnenwerksche middellijn van ten hoogste 770 millimeter en wordt met den bovenkant ge- legd op ongeveer 1 Meter beneden den bovenkant van den weg. 3. Alvorens tot de uitvoering van het werk over te gaan is de gemeente Amsterdam verplicht aan Burgemeester en Wethouders van Heemstede ter goedkeuring aan te bieden eene nauwkeurige beschrijving van de uit te voeren wer- ken, toegelicht door situatie-en dwarsprofiel - teekeningen öp schaal van ten minste 1 500 voor de eerste en ten minste 1 100 voor de tweede, alles in tweevoud, waar- van bij goedkeuring één stel teekeningen gewaarmerkt wordt teruggezonden.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 5