Eenmaal aangevangen, worden de werkzaamheden met den meesten spoed voortgezet. 8 De gemeente Amsterdam is verantwoordelijk voor de vergoeding van alle schade, welke tengevolge van den aanleg, de aanwezigheid of het gebruik van de buisleiding of van eenig gebrek daaraan, van welken aard ook en door welke oorzaak ook, mocht ontstaan. Burgemeester en Wethouders van Heemstede hebben het recht om bij het ontstaan van eenig ongeval op kosten der gemeente Am- sterdam alle die maatregelen te nemen of werken uit te voeren, welke zij noodig of gewenscht achten. 9 De gemeente Heemstede is niet aansprakelijk voor de schade, welke aan de krachtens deze vergunning be- staande werken wordt toegebracht, door het uitvoeren van werkzaamheden aan of in den Heerenweg, of door welke oorzaak ook. 10 Wanneer te eeniger tijd Burgemeester en Wethouders van Heemstede, met het oog op de belangen van gemeen- te-werken, of van daaraan uit te voeren herstellingen en vernieuwingen, opruiming, verlegging of wijziging van de krachtens deze vergunning bestaande werken noodig mochten oordeelen, is de gemeente Amsterdam verplicht, de daartoe strekkende voorschriften van dat college, binnen den daarbij te stellen termijn, op te volgen. 11 De van wege de gemeente Heemstede gemaakte kos- ten, bedoeld in de 7 de en 8ste voorwaarde, worden be- betaald ten kantore van den ontvanger dier gemeente, bin- nen drie weken na de dagteekening van de daartoe ont- vangen aanschrijving van Burgemeester en Wethouders van Heemstede.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 7