Met het dagelijksch toezicht zouden wij willen belasten een spoedig door Uwen Raad te benoemen Directeur en twee opzichters, één voor het leggen der buizen, en één voor den bouw van fabriek en Directeurswoning. Het is zeer gewenscht dat de toekomstige Directeur der Gasfabriek den bouw van den aanvang af gadeslaat, omdat hij daardoor de geheele instaliatie geheel grondig ieert kennen. Bovendien is hij dan in de. gelegenheid om vöör den aanvang der gaslevering met ons oî met B. en W. al die maatregeien te overwegen, die aan de in bedrijfstelling vooraf moeten gaan. Daarom is het gewenscht, dat zoo spoedig mogelijk eene oproeping wordt gedaan. Het honorarium van den Heer Geerling za! bedragen ongeveer /1000,- Aan den Directeur wenschten wij toe te leggen een aan- vangsjaarwedde van 1200. met-bij gebieken geschiktheid en bekwaamheid drie driejaarlijksche verhoogingen van 100. tot een inaximum dus van 1500. met vrij vuur (steenkolen en cokes) en licht en vrije woning (zoolafig de woning niet kan betrokken worden een ver- goeding van 40,— per maand.) Voor de dagelijksche opzichters zal een salaris van /80 90 per maand voor ieder wel voldoende zijn. Wij leggen ten slotte hierbij over het ontwerp eener overeenkoinst, aan te gaan met de Gemeente Bennebroek, voor de levering van gas aldaar. Naar aanleiding van het bovenstaande stellen wij U voor A. Burgemeester en Wethouders te machtigen. lo met de firma Carl Francke te Bremen de bovenbe- doelde „Bouwovereenkomst" af te sluiten. 2o a. een opdracht te geven aan den gemeente-opzichter den Heer Jac. Th. A. Etmans tot het maken van bestek en teekening voor een Directeurswoningb. tot het houden van eene openbare aanbesteding van dat werk. 3o den Heer W. K. N. Geerling het oppertoezicht op te dragen tegen een honorarium, in verband met zijn advie- zen en werkzaamheden, geraamd op 1000,— 4o Sollicitanten op te roepen voor de betrekking van Directeur op voorwaarden als boven vermeld. 5o Twee dagelijksche opzichters te benoemen.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 13