uitgezonderd alsdan kan worden volstaan met eene ken- nisgeving binnen 24 uren na den aanvang van het werk. De weg wordt ter plaatse hersteld in den toestand waarin deze zich bevond, onmiddellijk voor het opbreken, voor rekening der gemeente Heemstede ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van Bennebroek. Bij nalatigheid schrijven Burgemeester en Wethouders van Bennebroek, Heemstede aan om binnen een bepaalden termijn alsnog voor de herstelling te zorgen. Voldoet Heemstede niet aan die aanschrijving dan heeît Bennebroek het recht zelf de herstelling te doen uitvoeren voor rekening van Heemstede. Art. 8. Alle schaden toegebracht aan het materiaal der verlichting, binnen de gemeente Bennebroek, wordt^/ténzij binnen een maand na het ontstaan der schade deze van andere zijde vergoed is, geleden door de gemeente Bennebroek en betaald als in Art. 14 van deze regeling is aangegeven. Art. 9. De concessie is uitsluitend en wordt verleend en aan-// vaard tot 30 jaar na den dag bedoeld in Art. 4 dezer re- bt /3^ geling. Gedurende dien tijd mag door de gemeente Bennebroek aan niemand anders eoncessie worden verleend voor de levering van licht, warmte of kracht, of door haar zelf, licht, warmte of kracht geleverd worden, op verbeurte door de gemeente Bennebroek, eener boete van duizend gulden At telkens ten behoeve der gemeente Heemstede, voor elke geconstateerde overtreding van levering van licht, warm- te of kracht. Art. 10. Na afloop van den tijd in Art. 9 bepaald is de gemeen- te Bennebroek bevoegd, behoudens nadere overeenkomst met de gemeente Heemstede, den duur dezer regeling met 10 jaar en zoo vervolgens van 10 tot 10 jaar te verlen- gen. De beslissing over de eventueele verlenging dezer rege- ling moet minstens een jaar voor het einde van den ter- mijn in Art. 9. bedoeld, plaats vinden. Verlengt de gemeente Bennebroek deze regeling niet, dan is zij verplicht het buizennet, nevenleidingen, lantarens gasmeters, in een woord, alles, wat tot de gasexploitatie behoorende, binnen de gemeente Bennebroek zich bevindt, tegen de taxatievoorwaarde over te nemen.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 3