Art. 11. De taxatie geschiedt voor rekening der gemeente Benne- broek door 3 deskundigen te benoemen als in Art. 12 omschreven. Art. 12. Alle geschillen, gerezen naar aarileiding van deze rege- Iing, worden, indien de gemeenten Heemstede en Benne- broek daaromtrent tot geen overeenstemming komen, zon- der beroep, door drie scheidslieden beslist. Partijen komen overeen zich aan de uitspraak der scheids- lieden te onderwerpen. leder der partijen benoemt een scheidsman; de beide scheidslieden benoemen samen den derde. Blijft een der partijen gedurende 8 dagen in gebreke een scheidsman te benoemen, nadat zij door de weder- partij daartoe schriftelijk is aangemaand, dan heeft laatst- genoemde partij het recht ook den tweeden scheidsman te benoemen. Blijft een der benoemde scheidslieden gedureude 8 da- gen in gebreke tot de benoeming van den derde mede te werken, nadat hij door den anderen scheidsman daar- toe schrifteiijk is aangemaand, dan heeft Ideze het recht zonder medewerking van zijn medescheidsman een derde te benoemen. Kunnen de beide benoemde scheidsiieden omtrent de keuze van den derde niet overeenkomen binnen een maand nâ den dag van hunne benoeming, dan wordt de- ze op verzoek van de meest gereede partij aangewezen door Gedeputeerde Staten van Noordholland. Voor zoover met inachtneming der bepalingen van het wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering een der par- tijen in het ongelijk wordt gesteld, worden de kosten door haar gedragen. Art. 13. De gemeente Bennebroek garandeert dat gedurende de eerste 6 jaren (gerekend van af den eersten van een kwar- taal na den dag, bedoeld in Art 4) per jaar minstens voor /1500- gas in de gemeente Bennebroek gebruikt zal worden, daaronder begrepen hetgeen voor de straatverlich- ting 1 cent per branduur per vlam of brander wordt betaald. Art. 14. De betaling van hetgeen de gemeente Bennebroek krach- tens deze regeling schuldig is aan de gemeente Heemste- de, geschiedt met uitzondering van de garantierekening kwartaalsgewijze, de kwartalen eindigen 31 Maart, 30 Juni, 30 September en 31 December van ieder jaar. - a - - t, - r.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 4