/âc Binnen 14 dagen nâ het einde van ieder kwartaal wordt bij Burgemeester en Wethouders van Bennebroek een re- kening met bijbehoorende bewijsstukken ingediend, bevat- tende een gedetailleerde opgave der verschuldigde gelden. De garantierekening echter, zoowel die betreffende de branduren der lantarens als die volgens Art. 18, wordt telkens, zoo spoedig mogelijk, na afloop van een garan- tiejaar opgemaakt en ingeleverd. Van de ontvangsten voor geleverd gas in de gemeente Bennebroek wordt zoolang en voor zoover de garantie duurt afzonderlijk boek gehouden en Burgemeester en Wet- houders dier gemeente hebber. het recht van inzage daar- van en tot het kosteloos ontvangen van een afschrift. Binnen 15 dagen, nadat een rekening is ingediend, ge- ven Burgemeester en Wethouders van Bennebroek aan die van Heemstede kennis, dat zij met de ontvangen rekening accoord gaan of dat daartegen bezwaren bestaan, onder opgave dier bezwaren, bij gebreke waarvan de rekening voor goedgekeurd wordt gehouden, Elke rekening wordt binnen twee maanden, nadat deze is ingediend, voldaan. Zijn tegen eenige rekening bezwaren medegedeeld, dan vangt deze termijn aan met den dag, waarop te dien aan- zien, zoo noodig met inachtneming van Art. 12 dezer re- geling, is beslist. Bij niet inachtneming van den termijn in de vorige ali- nea van dit artikel aangegeven verbeurt de gemeente Ben- nebroek eene boete van /5.- voor iederen dag verzuim. Art. 15. De gemeente Heemstede behoudt zich het recht voor om de gasfabriek door derden te doen exploiteeren hetzij gedurende den geheelen loop dezer regeling, hetzij gedu- rende een gedeelte daarvan. Zoolang deze exploitatie door derden duurt zullen de afrekeningen die voor de gemeente Bennebroek het ge- volg zijn dezer regeling geschieden met den exploitant, hetzij direct, hetzij, wanneer zulks door Burgemeester en Wethouders van Bennebroek verlangd wordt, door tus- schenkomst van Burgemeesfer en Wethouders van Heemstede. Art. 16. Deze regeling zal geacht worden te zijn vervallen, wan- neer niet uiterlijkr^tiTrpp ji?r nâ dgn datum vaahet gned- hcufingobcoluifran Godoputofirdc Staten door de gemeen- te Heemstede gas wordt geleverd in de gemeente Benne- A 's ^b roek. At.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 5