Hij zorgt, dat dagelijks alle te houden boeken worden bijgehouden en is verplicht aan de leden van het dage- lijksch bestuur en aan de leden der commissie ten alle tij- de inzage van de boeken te geven. Hij zorgt, dat bij het einde van iedere maand de meters bij gasverbruikers nauwkeurig worden opgenomen en de meterstanden in de daarvoor bestemde meterboeken worden t opgeteekend en is verplicht de opname -éer/ meters per- soonlijk te controleeren. JjfJL. Art. 11. Hij is bij de opneming van de boeken en kas door de Gascommissie tegenwoordig. D°or hem worden al de gelden. welke de fabriek ont- vangt, bewaard, met dien verstande echter, dat zoodra meer dan f 500.in zijne kas voorhanden zijn, het meer- dere in ronde sommen van minstens flOO.— telkens on- der de bewaring van den Gemeenteontvanger wordt over- gebracht, tegen bewijs van ontvangst. De teruggave van tijdelijk in de gemeentekas gedepo- neerde gelden geschiedt niet dan op een door den Voor- zitter der commissie mede-onderteekende aanvrage. Hij is, met inachtneming van de voorschriften, welke hij van de Gascommissie ontvangt, belast met: a. het aanleggen en bijhouden van de registers, staten en boeken, welke hem worden aangewezen; b. het innen der aan de Gasfabriek toekomende gelden, en het uitbetalen van de arbeidsloonen en van alle ande- re gelden, welke door de Gasfabriek verschuldigd zijn; c. het houden van aanteekening der aanvrage voor gas- 'eiding en der opzegging van gesloten contracten; d. het opmaken aan het einde van elk kwartaal van de declaratiën wegens door de gemeente aan de fabriek te vergoeden kosten en het inzenden daarvan aan Burgemees- ter en Wethouders; e. het ordelijk bewaren van alle brieven, stukken enz. behoorende tot het archief der Gasfabriek en het geregeld

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 8