nemen op den voet, waarop deze werkman thans in dienst van de gemeente Haarlem is; voorts onder bepaling, dat in de overdracht en aanvaarding niet zijn begrepen de aan de gemeente Haarlem in eigendom toebehoorende in ge- noemde vaarten of wegen of gedeelten van wegen of ber- men aanwezige waterleidingsbuizen dat integendeel de ge- meente Heemstede hare medewerking verzekert, om de ge- meente Haarlem in staat te stellen die buizen als tot dus- verre te blijven gebruiken c. tegen eenen nader te bepalen prijs, berekend op den v°et van den kostenden prijs verminderd met 5 pCt., de in de gemeente Heemstede aanwezige, thans aan de ge- meente Haarlem toebehoorende, gasgeleidingen en lantaarns Zulks onder voorwaarde, dat de gemeente Heemstede voor hare rekening blijvend zal zorg dragen, met ingang van den dag waarop de exploitatie van hare gasfabriek zal aanvangen, voor de verlichting door middel van gas- lantaarns, gedurende de op de bij boven aangehaald be- sluit van den Raad der gemeente Haarlem behoorende ta- bel aangegeven uren, van de aan de gemeente Haarlem toebehoorende wegen in den Haarlemmerhout, die zonder uitzondering eigendom van de gemeente Haarlem blijven en voorzoover bij haar in onderhoud, op het tijdstip der in werking treding van de ter uitvoering van dit besluit en genoemd besluit van den Raad der gemeente Haarlem op te maken overeenkomst bij de gemeente Haarlem in on- derhoud zullen komen, en voorts onder bepaling, dat de plaatsing van de gaslantaarns zal geschieden op de wijze, als is aangegeven op de bij meergenoemd besluit van den Raad der gemeente Haarlem behoorende Situatieteekening, en dat de indeeling der lantaarns in avondbranders en doorbranders zal geschieden op den in Haarlem gebruike- lijken voet Zullende de op de onder de lettersa, b en Comschreven eigendomsoverdrachten vallende kosten ten laste van de gemeente Heemstede komen. Gedaan in de openbare vergadering van den 8 October 1908. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 10