BOUWPLAN DöLLEMAN. Gezien een adres, dd. 21 September 1908, van den Heer Willem Anthonie Dölleman, candidaat-notaris, wonende te Heemstede, ten deze handelende voor zich en als gemach- tjgde van de Heeren Jan- en Fredrik Hendrik Dölleman, Vrouwe Marie Jacobine Cornelie Dölleman, echtgenoote van den Heer Jhr. H. W. M. van Coehoorn van Sminia, en Mejuffrouwen Anna Cornelia-, Louise Henriette -en Emile Elise Christine Dôlleman houdende verzoek de con- cessie verleend bij Raadsbesluit van 4 Juni 1908, goedge- keurd bij besluit van Gedeputeerde Staten van 17 Juni 1908, M 48, onder dezelfde voorwaarden te willen stellen ten name van de Maatschappij tot exploitatie van on- roerende goederen ..Heemstede" gevestigd te Heemstede, in welke Naamlooze Vennootschap alle kadastrale percee- len, bij genoemd Raadsbesluit bedoeld, zijn ingebracht door adressant en zijne genoemde lastgevers en lastgeefsters Heeft besloten Goed te keuren, dat alle rechten en verplichtingen aan adressant en zijne lastgevers en lastgeefsters verleend of opgelegd bij vorengenoemd Raadsbesluit overgaan op de Naamlooze VennootschapMaatschappij tot exploitatie van onroerende goederen Heemstedegevestigd te Heemstede, onder bepaling dat de verklaring, bedoeld on- der A 13° van dat besluit worde onderteekend door den Directeur en door den Raad van Commissarissen van die Naamlooze Vennootschap. Gedaan in de openbare vergadering van den 8 October 1908. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 11