Gem eente-Reiniging. De Raad der Gemeente Heemstede; Overwegende, dat het noodzakelijk is, dat de gemeente in het bezit kome van een geschikt terrein voor opslag en verwerking van de producten van den gemeente-reinigings- dienst Overwegende, dat een dergelijk terrein gelegen aan het einde der Molenwerfslaan nabij het Spaarne en dus buiten de bebouwde kom der gemeente, bestaande uit weiland en rietland, te koop is van den heer G. N. Aberson te Heem- stede, wat het weiland betreft tegen een prijs van f 3000 de Heetare en wat het rietland betreft tegen een prijs van 1000 de Hectare Overwegende, dat deze prijzen billijk zijn Gelet op het advies der Gezondheidscommissie, zetel Bloemendaal, van'yeê t oJ/° Zjo en op de artt. 137 en 194c der Gemeentewet BESLUIT: Behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten der pro- vincie Noordholland Burgemeester en Wethouders te machtigen Voor de gemeente Heemstede van der. heer G. N. Aber- son voornoemd te koopen en in vollen en vrijen eigen- dom te aanvaarden a. een perceel weiland, gelegen aan het einde van de Molenwerfslaan, zijnde een gedeelte van het perceel ka- dastraal bekend in Sectie A. der gemeente Heemstede onder No. 1993, zooals dit op de bij dit besluit be- hoorende situatieteekening is aangegeven en op het per- ceel met piketpalen is uitgezet, ter grootte van ongeveer één vierde H. A., b. een perceel rietland, grenzende gedeeltelijk aan het per- ceel onder a genoemd, zijnde een gedeelte van het per- ceel kadastraal bekend in Sectie A. der gemeente Heem- stede onder No. 1994, zooals dit op de bij dit besluit behoorende situatieteeking is aangegeven en op het per- ceel met piketpalen is uitgezet, ter grootte van onge- veer één H. A.,

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 13