en zulks onder de volgende voorwaarden 1 de koopprijs van het weiland onder a genoemd zal be- dragen dertig centen, per centiare, die van het rietland onder b genoemd tien centen per centiare de juiste maat zal door een landmeter van het kadaster worden bepaald 2 als grens tusschen de aan de gemeente behoorende Mo- lenwerfslaan en het onder a genoemde aan te koopen weiland wordt aangenomen het midden der scheisloot 3° de gemeente is bevoegd in de sloot onder 2° genoemd een dam te doen Ieggen met duiker Zij is verplicht die sloot op behoorlijke breedte en diep- te onderhouden 4 de gemeente is bevoegd, teneinde eene afscheiding te maken tusschen het door haar aan te koopen weiland onder a genoemd en het aan den verkooper verblijvende weiland, op het door haar aan te koopen weiland een sloot te doen graven 5 de gemeente is verplicht, alvorens het terrein voor den remigingsdienst in gebruik wordt genomen, op het door haar aan te koopen perceel onder a geijoemd langs de geheele sloot onder 4° genoemd, een stevige houten schutting te doen maken en te onderhouden ter hoogte van minstens 2 Meter; zij is bevoegd in plaats vaneen houten een plaatijzeren schutting te doen stellen 6°de gemeente is verplicht hetzij den dijk op haar aan ,te koopen weiland te onderhouden zoodanig, dat het bui- tenwater niet op het weiland van verkooper kan loopen hetzij wanneer zij de sloot doetgraven bedoeldonder 4° op het weiland van verkooper langs die sloot een derge- o ll!ken d'!k aan te doen leggen bij het graven dier sloot 7° de gemeente is bevoegd de sloot, welke het aan te koopen perceel bedoeld onder a scheidt van dat bedoeld onder bte doen dempen 8 als grens tusschen het aan te koopen perceel rietland, bedoeld onder b, en het aan den verkooper verblijvende perceel weiland* gedeelte van het kadastrale perceel Sectie A. No. 1993 wordt aangenomen het midden der thans tot dat kadastraie perceel behoorende sloot, zullende voor het aan te koopen gedeelte sloot een koopprijs worden

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 14