Overname van vaarten, wegen en gasbuizen. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het besluit van den Raad der gemeente Haarlem van 24 September 1908, No. 11 Gelet op de artt. 137 en 194c der Gemeentewet; Besluit 1 Te aanvaarden de bepaling in dat besluit, dat de leve- ring van gas door de gemeente Haarlem in de gemeente Heemstede, voor zoover zulks met het oog op de daar- omtrent gesloten overeenkomsten mogelijk is, met ingang van een nader te bepalen tijdstip zal worden gestaakt. II. Behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland, van de gemeente Haarlem in eigen- dom en voor zooveel noodig, in onderhoud te aanvaarden a. de Leidsche Vaart, voor zoover die vaart onder de ge- meente Heemstede is gelegen, de Kraayenester Vaart, als- mede de volgende in de gemeente Heemstede gelegen wegen of gedeelten van wegen, de bermen of zijkanten en de daarop staande boomen en het daarop staande houtge- was daaronder begrepen: de Zuiderhoutlaan, den Bronsteê- weg, de Koediefslaan, de Zandvoortsche laan, de Emmaus- laan, den Wagenweg (in Heemstede genoemd Heerenweg) de Schouwtjeslaan en, indien daarvoor medewerking van het gemeentebestuur van Leiden wordt verkregen, den weg langs de Leidsche Vaart, een en ander voor zoover het eigendom is van de gemeente Haarlem en met inbegrip van de tot die vaarten en wegen en gedeelten van wegen behoorende kunstwerken b. het tolhuis, erf en tuin aan de Zandvoortsche laan, voor zoover dit eigendom van de gemeente Haarlem is; geschiedende de onder a en b genoemde aanvaarding voor den prijs van f 100.te betalen door de gemeente Heem- stede aan de gemeente Haarlem, terwijl de gemeente Heem- stede tevens de verplichting op zich neemt, om den tegen- woordigen tolgaarder-wegwerker in haren dienst over te

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 9