8 Strafverordeningen. Zie: Yerordeningen. Straten. Zie: Wegen en Voetpaden. Subsidiën. Zie op de betrekkelijke onderwerpen. Telefoon. Zie ook Posterijen en telegrafie. Bespreking vestiging publiek telefoonstation. 7 Sept. Blz. 16. 26 Oct. 9. Benoeming commissie voor de telefoon. 30 Nov. 19. Tentoonstelling. Voorstel bepaling eereprijs en subsidie nationale Bloemen- tentoonstelling. 3 Juni. 7. 15 Juli. 3. 19 Aug. 27. 15 April. 19. Plaatsing restauratiegebouw Bloemententoonstelling. 26 Oct. 10. Subsidie Pluimveetentoonstelling. 26 Oct. 41. Tol. Zie: Belastingen. Toren. Zie ook Tijdregeling. Tramwegen. ZieMiddelen van vervoer. Tuinbouwsehool. Zie: Landbouw, Veeteelt en Tuinbouw. Tijdregeling. Opmerkingen betrcifende het ongelijk loopen der gemeente- uurwerken. 19 Aug. 28. Urinoirs. Plaatsen urinoir bij de IJzeren brug. 28 Jan. 9. 15 April. 18. 19 Aug. 28. Yaarten. Zie: Gemeentewerken. Yaccinatie. Zie: Geneesk. Staatstoez. en Gez. Politie. Veemarkten. ZieMarktwezen. Yerkiezingen. Zie: Kamers van Arbeid, Kieswet. Vermakelijkheden Openbare- ZiePolitieverordening. Verordeningen. Zie ook Bouwpolitie, Brandweer, Gasfabriek, Kieswet, Motor- en Rijwielwet, Onderwijs, Politie-Yerordening, Waterleiding. Yerordening op de snelheid van varen. 30 Dec. 21. Verslagen. Zie ook Onderwijs, Woningwet. Aanbieding gemeenteverslag dienst 1908. 3 Juni. 20. Laat verschijnen gedrukte notulen. 3 Juni. 3. Y ervoermiddelen. Zie: Middelen van vervoer. Vleeschkeuring. Gemeentel.- Zie: Geneesk. Staatstoez. en Gez. Politie. Volkstelling. Tienjaarlijksche- Zie: Bevolking. Yroedvrouw. Gemeente- Zie: Armwezen. Yuilnis. Zie: Wegen en Yoetpaden. Waterieiding. Zie ook Gemeentewerken. Klacht over drinkwater voor huizen van J. A. v. D. Berg aan de- Molenwerfslaan. 15 April. 6. Voorst. macht. B. en W. tot het leggen waterleidingbuizen. 26 Oct. 7. Standpijpen der Amsterdamsche waterleiding. 19 Aug. 28. Overeenkomst Buinwaterlevering door Amsterdam. 26 Oct. 5. Leggen van waterleidingbuizen. 26 Oct. 7. V V V V V V V V D D V V D r> V D V V V V

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 8