7 September 1909. —4— ming van Burgemeester en Wethouders of an- ders van Gedeputeerde Staten het bestuur aan de gemeente zal verbeuren een bedrag van Fl. 1000, waarvoor de leden van het Bestuur hoofdelijk ieder voor het geheel aansprakelijk zullen zijn, onvermin- derd het recht der gemeente, om, zoo daartoe ter- men zijn, in plaats van dîe geldboete schadever- goeding te eischen en om de vervreemding of bezwaring niet als geldig te erkennen. 13o. dat bij faillissement of ontbinding der Veree- niging alsmede indien de voorwaarden, waaronder het voorschot is verleend, niet worden nageleefd het voorschot of het onafgeloste gedeelte daar- van terstond opvorderbaar wordt; 14o. dat de gemeente ten allen tijde met goedkeu- ring van heeren Gedeputeerde Staten of bij wei- gering met goedkeuring van H. M. de Koningin het recht zal hebben alle bezittingen met de daar- op rustende lasten en verp'ichtingen en aüe schulden der Vereeniging gezamenlijk over te ne- men, wanneer aan Burgemeester en Wethouders ge- bleken is, dat het Bestuur zijne verplichtingen niet behoorlijk nakomt, de woningen en verdere eigen- dommen en geldmiddelen der Vereeniging niet be- hoorlijk beheert, met dien verstande. dat boven het bedrag van het bijeengebrachte aandeelenka- P'taal eene som van f 1000,— voor liquidatiekosten wordt uitgekeerd 15o. dat de bebouwing zal geschieden overeenkom- stig het door den Gemeenteraad vastgestelde of na- der vast te stellen bouwplan 16o. dat in de ter uitvoering van dit besluit voor rekening van de Vereeniging op te maken no- tarieele overeenkomst zullen worden opgenomen al zoodanige bepalingen als het CoIIege van Burgemeester en Wethouders in het belang van eene richtige contrôle op het beheer der in het P'an begrepen bezittingen alsnog noodzakelijk mocht voorkomen. Gedaan ter openbare vergadering van den 7 September 1909. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 4