26 October 1909. 4 ongereede geraakt zijn, zoodat tijdelijk geen of een onbetrouwbare aanwijzing verkegen wordt, dan zal ook m het geval, dat het water volgens de slotalinea van artikel veertien aan de transportbuis naar Amsterdam onttrokken wordt, de hoeveelheid afgeleverd water door den Directeur der Gemeente-Waterleidingen van Am- sterdam geschat worden op de wijze als voor derge- bjke gevallen is aangegeven in het reglement en ta- nef voor de levering van water uit de Duin- en Vecht- waterleiding, zooals die door den Raad der Gemeen- te Amsterdam zijn vastgesteld bij besluit van 16 Aprii 1S96 en gewijzigd zijn bij de besluiten van 27 April 1898 en 25 Januari 1905, of later door dien Raad nog verder zullen worden gewiiziVd. Artikel 9. De Gemeente Heemstede zal voor het afgeleverde water een prijs betalen van zes cents per kubieken mefer, zoolang de watermeter niet meer dan- twaalf honderd kubieke meter per etmaal aanwijst. Wanneer door de Gemeente Heemstede meer dan twaalf honderd kubieke meter per etmaal aan de lei- ding wordt ontnomen, dan zal zij dat meerdere beta- len tegen achttien centen per kubieken meter. Artikel 10. Indien op eenig tijdstip het registratie-toestel van en Venturi -watermeter een waterverbruik van meer dan zeventig kubieken meter per uur aanwijst, dan zal de waterlevering gedurende de daarop volgende der- tig minuten worden gestaakt. Artikel 11. Desgewenscht zal de Gemeente Amsterdam aan de emeente Heemstede de gelegenheid geven om, voor

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 14