26 October 1909. 5 zoover noodig en gedurende den duur van deze over- eenkomst, haar transportleiding te leggen en te houden in terreinen, welke het eigendom zijn van de Ge- meente Amsterdam, in welk geval door de Gemeente Heemstede de buizen daarvoor zullen worden gele- verd, doch de daarvoor noodige werken door den dienst der Gemeente-Waterleidingen van Amsterdam zullen worden uitgevoerd, terwijl door de Gemeente Heemstede, behalve een jaarlijksche recognitie van één gulden, alle onkosten voor aanleg, onderhoud en bediening zullen worden betaald volgens een door den Directeur der Gemeente-Waterleidingen van Amsterdam, op voor dergelijke werken gebruikelijke wijze, op te maken rekening. Zoo dit door de Gemeente Heemstede verlangd mocht worden, zal de dienst der Gemeente-Waterlei- dingen van Amsterdam zich ook onder dezelfde voor- waarden belasten met leggen der zinkers in de Leid- schevaart bij „Leiduin" en Schouwtjesbrug. Artikel 12. Over de hoeveelheden die door den Venturi-water- meter zullen worden aangewezen als aan de Gemeente Heemstede te zijn afgeleverd, of die overeenkomstig het bepaalde in artikel acht, door den Directeur der Gemeente-Waterleidingen van Amsterdam geacht wor- den te zijn afgeleverd, zal maandelijks eene rekening worden opgemaakt, welke aan genoemde Gemeente zal worden ingezonden. Artikel 13. De betaling van de in het vorige artikel bedoelde rekeningen zal door de Gemeente Heemstede per kalenderkwartaal ten kantore der Gemeente-Waterlei-

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 15