26 October 1909. dingen geschieden, en wel in de eerste maand op ieder kalenderkwartaal volgende, alzoo voor het eer- ste, tweede, derde en vierde kalenderkwartaal, achter- eenvolgens in de maanden April, Juli, October en Januari. Artikel 14. Indien de watertoevoer naar de Gemeente Heem- stede tijdelijk mocht worden gesfaakt, tengevolge van omstandigheden die, naar het oordeel van den Direc- teur der Gemeente-Waterleidingen van Amsterdam, zoodanige tijdelijke onderbreking onvermijdelijk maken, °f wel tengevolge van een buisbreuk als anderszins,' dan zal de Gemeente Heemstede uit dien hoofde geen aanspraak kunnen maken op eenige schadevergoeding van welken aard ook. In dit geval zullen Burgemeester en Wethouders van Heemstede hiervan zoo spoedig mogelijk in kennis worden gesteld. V°or rekening der Gemeente Heemstede zal, door den dienst der Gemeente-Waterleidingen van Amster- dam, een verbindingsbuis van nader, door den Direc- teur der Gemeente-Waterleidingen van Amsterdam, te bepalen inwendige middellijn worden gemaakt tus- schen de transportbuis naar Amsterdam en het buizen- net van Heemstede voorzien van een, door voormel- den Directeur goed te keuren, afsluiter, die door den dienst der Gemeente-Waterleidingen van Amsterdam verzegeld zal worden en verzegeld zal blijven, welk zegel, voor opening van den afsluiter, alleen in geval van storing van de gewone waterlevering en onder goedkeuring van den Directeur der Gemeente-Water- leidingen van Amsterdam, door den dienst der Ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 16