26 October 1909. 8 twintig jaren hiervoren bedoeld, deze overeenkomst stilzwijgend van kracht blijven en met een opzeg- gingstermijn van minstens twee volle kalenderjaren, steeds wederzijds opzegbaar zijn. Artikel 18. Binnen een maand, nadat de waterievering tenge- volge van opzegging der overeenkomst is gestaakt, zul'en de verbindingen, bedoeld in de tweede alinea van artikel vijf en in de laatste alinea van artikel veer- tien doorde Gemeente Amsterdam worden opgeheven. De Gemeente Heemstede zal alsdan gehouden zijn te zorgen, dat binnen drie maanden nadat de in het vorige lid van dit artikel bedoelde 'waterlevering een einde zal hebben genomen, hare werken, vs-or zoover die zich in of wel op de aan de Gemeente Amster- dam toebehoorende eigendommen mochten bevinden, verwijderd zijn. Indien de Gemeente Heemstede hiermede in ge- breke mocht blijven, dan zal de Gemeente Amsterdam gerechtigd zijn tot die verwijdering, voor rekening van de Gemeente Heemsfede over te gaan, zonder dat laatstgenoemde Gemeente op eenige schadevergoeding van welken aard ook, aanspraak zal kunnen maken." Artikel 19. Door deze overeenkomst komt te vervallen de door de Gemeente Amsterdam op zich genomen verplich- ting, tot het plaatsen en onderhouden van standpijpen, toegezegd bij schrijven van 5 Augustus 1899 No. 11642/1274 G. B., met voorloopige ujtzondering evenwel van de standpijp geplaatst over het tolhuis aan de Leidschevaart bij de Zandvoortschelaan. De overeenkomstig die toezegging geplaatste stand-

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 18