9 U I T G A V E N. 63 64 65 66 67 68 69 70 schoeiingen, rioleering, reinigingsdienst, begraafplaats en verdere gemeente-eigendommen, met het toezicht 0p de gemeente-gebouwen en inrichtingen, alles zoo- als dit bij nader door den Raad vast te stellen in- structie zal worden geregeld. Wordt hooger geraamd om alle gebouwen in goeden staat te kunnen onderhouden en eenige gewenschte vernieuwingen te kunnen aanbrengen. Het verbeteren van wegen zal met volle kracht wor- den ter hand genomen, zoodra de buizen voor de waterleiding gelegd zijn, waarom deze post belangrijk hooger is geraamd dan voor 1909. Bovendien ligt het in de bedoeling van denzelfden post der begrooting voor 1909 het te wachten over- schot later af te nemen en op dezen post over te brengen. Het onderhoud van het plantsoen bij het Raadhuis wordt geraamd op f 220.—, voor verdere plantsoenen, zooals die op Bosch en Vaart, en het hakken van boomen wordt f 280,— voldoende geacht. Bijdrage ingevolge Raadsbesluit van 8 Augustus 1871. Voor gewone herstellingen aan bruggen wordt dit bedrag noodig geoordeeld. Als voren voor pompen en riolen. Voor het gewone onderhoud en voor de verdie- ping van vaarten, alsmede voor het onderhoud van de beschoeiing langs de Oranjekade. Het onderhoud van het uurwerk voor het Raadhuis kost f 20.per jaar en het olie geven, schoonhouden en controleeren van het uurwerk in den toren der N. H. Kerk kost f 30— per jaar. Voor eventueele herstellingen van dit laatste uur- werk en onderhoud van andere uurwerken wordt het overige bedrag geraamd. Als het vorig jaar uitgetrokken wegens het bijko- mende onderhoud van hekken, zerken en grafkelders.

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 61