10 UIT G A VEN. Belooning van den wegwerker M. J. Beck f 530. (53 Zaterdagen). idem. een tweeden wegwerker 494. idem. voor overwerkuren 16. Wegens overname van de wegen op Bosch en Vaart en de spoedig te wachten overname van verschillende wegen wordt het dringend noodig geoordeeld een tweeden wegwerker aan te stellen, wiens belooning wordt voorgesteld op f 9.50 per week. Geraamd in verband met de ontvangsten, volgnum- mer 29. Geraamd in verband met de uitgaven over 1908. idem. Erfpacht van een gedeelte van den grond, waarop het post- en telegraafkantoor is gebouwd. De jaarwedden der veldwachters zijn als volgt gere- geld De jaarwedde bedraagt als minimum Î550 en wordt ieder jaar, wanneer zij daarvoor ter beoordeeling van den Burgemeester, als hoofd der politie, door be- kwaamheid, geschiktheid en goed gedrag in aanmer- king komen, verhoogd met f 10 tot een maximum van f 650 is bereikt. De veldwachter, die aan het Raadhuis woont, geniet vrije woning en brandstof, waarvoor i 100 op zijne jaarwedde wordt ingehouden. De verhooging gaat in met den eersten Januari van het jaar onmiddelijk volgende op de benoeming. Een der veldwachters zal wonen in het Noordelijk deel der gemeente en ontvangt daarvoor als tegemoet- koming in de huishuur f50 per jaar. Volgens deze regeling bedragen de jaarwedden G. Bouman meer dan tien dienstjaren f 650 plus f 50 tegemoetkoming in de woninghuur W. Schotvanger, meer dan tien dienstjaren f 650 te verminderen met f 100 wegens vrije woning en brand- stof

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 62