26 October 1909. 2 ders, wordende de op of in gemeentegrond aan te brengen materialen zonder eenige vergoeding eigendom der ge- meente 2. de kruinshoogte der straat zal ten minSte 0.50 M. boven A. P. moeten zijn en do toegang naar den Clooster- weg zal met geleideliike stijging moeten aansluiten aan de kruinshoogte vau den Cloosterweg ter piaatse, de noodige ophooging zal moeten geschieden met materiaal ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders 3. de straat zal worden aangelegd overeenkomstig de breedte aangegeven op de ingediende teekening 4. de beharding van den rijweg met inbegrip der goten za! geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met eerste kwaliteit straatklinkers, waalvorm, die van het verhoogde voetpad door eene vlaklaag van grove puin, waarover fijne puin en puinkalk ter dikte van 10 c.M. en een laagje gus- of lekzand of fijne grint. De afschei- ding van het verhoogde voetpad van den tuingrond zal moeten geschieden met eene kantlaag van klinkers op hun einde met de breede vlakken tegen elkaar 5. de rioleering za! bestaan uit een eivormig cement- riool met eene inwendige capaciteit van 0.30 bij 0.45 Meter. Deze rioleering zal moeten worden gelegd op een vast aangestampt zandbed en met eene valling van ten hoogste een millimeter per Meter lengte en wel met den bovenkant kruin van het riool ten minste 0.50 M. beneden den boven- kant van de bestrating, zij zal aan het bestaande gemeen- teriool in den Cloosterweg moeten worden aangesloten en daarop behoorlijk moeten uitloozen. De op de teekeping aangegeven verbindingsputten voor de rioleering zullen groot moeten zijn inwendig 0.55 bij 0.88 Meter en diep 0.68 Meter en gemaakt moeten wor-

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 6