26 October 1909. 8 - den van klinkers in portland-eementspecie met wanden zwaar een steen of 0.22 M, bodem 0.18 Meter of drie platte lagen, zij zuilen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 1.10 bij 0. 6 Meter en dik 0.015 Meter. De op de teekening aangegeven straatkolken met roosters moeten zijn groot 0.33 bij 0.38 Meter en moeten een uit- loop hebben van 0.15 Meter, zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter model „Haarlem" en per stuk wegen 140 K.G., zij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 M. aan het hoofdriool worden aangesloten, alle verbindingen zullen met portland-cementspecie moeten wor- den aangesmeerd en bewerkt. Voor afvoer van hemelwater aan de voorgevels der woningen zullen moeten worden gemaakt ten minste om de vier woningen ontvangputjes van klinkers in portland- cementspecie groot inwendig 0.22 bij 0 44 Meter met stankafsluiters, welke putjes met kruikaarden buizen in- wendig wijd 0.12 Meter zullen moeten worden aangesloten in de kruin van het hoofdriool, terwijl de verbindingen met portland-cementspecie zullen moeten worden aange- smeerd en bewerkt. 6. aan weerszijden van de straat zal eene strook ter breedte van ten minste twee Meter voor tuin moeten wor- den bestemd 7. de bouwblokken langs den Cloosterweg zullen niet bebouwd mogen worden dan volgens nader door den Raad vöôr 1 Maart 1910 vast te stellen rooilijn; 8. de verlichting geschiedt zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen voor rekening van de ge- noemde Coöperatieve Bouwvereeniging 9. van den aanleg der straat zal door de Coöperatieve

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 7